Jistě si vzpomenete na loňský srpen/august a prezentační akci společnosti Samsung. Na ní, kromě skládacích telefonů Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4, došlo také na uvedení chytrých hodinek ze série Galaxy Watch 5. Hodinky Samsung jsou na trhu poměrně dost populární a mají své fanoušky po celém světě. Možná i proto krátce po vydání klasické řady hodinek došlo na korejském trhu také na vydání speciální verze Samsung Galaxy Watch 5 Golf Edition. Následně se tato verze hodinek dostala také na trh do Spojených států a nyní ji výrobce konečně uvolnil i pro prodeje ve Velké Británii.

Hlavní specifikace hodinek Samsung Galaxy Watch 5 Golf Edition

Začneme designem hodinek Samsung Galaxy Watch 5 Golf Edition, protože je celkem jednoduchý a povedený. Tělo je černé a řemínek je bílý s černými okraji a kovovou přezkou. A protože je to “golfová” edice, výrobce přidal i několik funkcí, které se golfistům jistě hodí. Hodinky také mají předinstalovanou aplikaci Smart Caddy, což opět odkazuje na golf. V aplikaci totiž najdeme databázi více než 40000 golfových hřišť po celém světě.

Na trh ve Velké Británii jsou tři verze speciálních golfových hodinek. Konkrétně jsou to velikosti 40 mm, 44 mm a 45 mm. Mezi speciální funkce pak patří sledování golfu, koučování, nebo i vizuální a zvukové podněty pro lepší herní zážitek. Samozřejmě nechybí ani běžné funkce, které najdeme i u hodinek Galaxy Watch 5. Všechny verze hodinek speciální golfové edice podporují pouze Bluetooth a od běžných hodinek Watch 5 se neliší hmotností ani pamětí.

Pokud jste tedy hráči golfu a hodinky Golf Edition vás zaujaly, jistě vás také budou zajímat jejich britské ceny. Verze hodinek Golf Edition 40 mm přijde v Británii na 319 liber (8659 Kč), verze 44 mm pak na 339 liber (9201 Kč) a poslední verze 45 mm stojí 479 liber (13001 Kč). Všechny tři verze hodinek jsou nyní na britských stránkách Samsungu v režimu předběžných objednávek, prodeje začínají 26. ledna/januára.