Konec ledna se kvapem blíží a s ním i (často tolik obávané) pololetní vysvědčení. Pokud patříte k té skupině rodičů, kteří se snaží svého studenta motivovat, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad tím, čím ho odměníte za jeho půlroční úspěchy. A že nevíte čím? Máme pro vás tip na stylový dárek (sluchátka FreeBuds 5i), který nejen potěší každého mládežníka, ale bude také užitečným parťákem při dalším studiu.

 Řeč je o kvalitních bezdrátových sluchátkách. Poslech hudby je totiž obrovským trendem mezi mladými lidmi. Ti poslouchají za každé situace, vždy a všude – o přestávce ve škole, při sportu, při domácích pracích i mezi učením. Sluchátka se ale hodí také ke studiu, protože mnoho studijních materiálů je již ve formě videí či audio nahrávek. Novinka od Huawei FreeBuds 5i potěší každého školáka nejen díky jejich stylovému designu, ale také chytrým funkcím, jako je aktivní potlačení hluku či pořízením fotografie poklepáním.

Dokonale čisté a nerušené přehrávání

sluchátka FreeBuds 5i

Ať už je vaše dítě milovníkem hudby, podcastů nebo využívá sluchátka při studiu, FreeBuds 5i jsou vybavena funkcí aktivního potlačení okolního ruchu až do 42 dB. To znamená, že zaručují nejen nerušené přehrávání zvuku i v hlučném prostředí – ideální pro naprosté soustředění ve školních studovnách i sledování online přednášek v oblíbené kavárně, ale také ničím nerušené hovory, při kterých zřetelně slyšíte hlas telefonujícího. Navíc má uživatel na výběr hned ze tří režimů – Cozy, General a Ultra. Vybrat si tak může přesně podle toho, kde se právě nachází.

O špičkové kvalitě zvuku svědčí také certifikace Hi-Res Audio Wireless, kterou v této cenové kategorii najdete jen velmi omezeně. Sluchátka FreeBuds 5i podporují zvukový kodek LDAC™ HD s až 990 kbit/s bleskurychlým přenosem s frekvencí 96 kHz, takže do uší doputuje vždy čistý zvuk se všemi detaily. Na sluchátkách lze navíc libovolně zvýrazňovat basy nebo zesilovat výšky, takže se umí dokonale přizpůsobit jakémukoliv hudebnímu žánru.

sluchátka FreeBuds 5i – Baterie, která se jen tak neunaví

Mladí lidé jsou neustále v pohybu. Ráno spěchají do školy, odpoledne je čeká brigáda a večer si jdou zaběhat do parku. Zkrátka mají od rána do večera nabitý program. Proto potřebují mít po ruce taková zařízení, která s nimi udrží krok. Pro téměř neomezený poslech nabízí HUAWEI FreeBuds 5i působivou 7,5 hodinovou výdrž baterie při plném nabití a celkem až 28 hodin při nabíjení pomocí pouzdra. Navíc díky funkci rychlého nabití stačí sluchátkům pouhých 15 minut k přehrávání hudby po dobu 4 hodin.

sluchátka FreeBuds 5i

Hodně muziky za málo peněz

Dopřejte svému studentovi užitečný dárek, který potěší. Novinka FreeBuds 5i přináší i další chytré funkce, jako je pořízení fotografie dvojitým poklepáním na sluchátka. Mladí lidé potřebují být v dnešní době neustále online a postovat vše na sociální sítě. Tomuto trendu podlehl skoro každý teenager. Díky této funkci tak jednoduše pořídí své fotky kdekoliv a kdykoliv, bez toho, aniž by potřeboval kamaráda, který ho vyfotí. Navíc sluchátka podporují připojení na dvě zařízení zároveň, takže lze přecházet třeba mezi notebookem a telefonem.

Výrobce si dal záležet také na designu sluchátek. Ta jsou uzavřena v elegantním pouzdře se zajímavou texturou ve třech stylových barvách. S jakoukoliv barvou, a sice Isle Blue, Ceramic White a Nebula Black, bude váš student ve škole za hvězdu a vy nezatížíte svou peněženku. Pořídit je můžete za cenu 2 399 Kč. A navíc při nákupu do 31. 1. 2023 získáte ochranné pouzdro na sluchátka jako dárek a dopravu zdarma. Pro více informací navštivte oficiální web Huawei.