Zmatek v Samsungu způsobila, že se některé kusy Galaxy S23 Ultra dostaly k zákazníkům ještě před oficiálním uvedením na trh. Díky tomu jsme se na sociálních sítích dostali k řadě unboxingů, včetně jednoho na videu.

Galaxy S23 bude oficiálně představen za týden, 1. února 2023. Někteří prodejci však již smartphone začali prodávat. Uživateli Twitteru vystupujícímu pod přezdívkou @edwards_uh se podařilo získat Galaxy S23 Ultra. Konkrétně v Nikaragui, a neváhal jej rozbalit na videu.

Jak je vidět, Samsung pro tuto novou generaci přepracuje design své krabičky. Na obalu S23 je nyní zobrazen design obsaženého zařízení. Nikoliv obrovské “S23” vedle názvu smartphonu, jako na dřívějších edicích. Samsung letos opět nepřikládá nabíječku. Uživatelé si ji musí koupit zvlášť. Kromě toho vás chceme informovat, že S23 bude podporovat pouze 10 W bezdrátové nabíjení. Což je oproti předchozí generaci pokles.

Galaxy S23 Ultra

VIDEO Z UNBOXINGU GALAXY S23 ULTRA UKAZUJE, ŽE SE DESIGNEM PODOBÁ GALAXY S22 ULTRA

Galaxy S23 Ultra vypadá nápadně podobně jako Galaxy S22 Ultra, když @edwards_uh telefon poprvé vyndá z obalu. Z tohoto důvodu bude na první pohled náročné obě zařízení odlišit. I když společnost Samsung přesto provedla drobné úpravy.

Zadní fotoaparáty jsou nyní o něco větší. Co je však důležitější, jsou dobře ohraničené díky stříbrným rámečkům kolem každého snímače. Samsung také zvolil o něco plošší design na úrovni displeje. Což snižuje boční zakřivení panelu. V důsledku toho může smartphone působit méně pohodlně v ruce. Měl by se však líbit lidem, kteří nemají příliš rádi příliš zakřivené obrazovky.

Kromě toho @edwards_uh sdílel několik fotografií pořízených přímo smartphonem. Můžeme jasně pozorovat, že Samsung výrazně vylepšil přiblížení. Na Galaxy S22 Ultra bude fotografie pořízená při 30násobném přiblížení zhruba stejně kvalitní jako fotografie pořízená při 20násobném přiblížení.