Značka Redmi v říjnu/októbri loňského roku představila na čínském trhu telefony řady Redmi Note 12. Způsobila tím velký poprask a zájem čínských kupců o tyto stroje byl enormní. Ihned po prvním kole prodejů výrobce hrdě hlásil, že se během jedné jediné hodiny prodalo více než 350000 kusů těchto nových telefonů. Stejně dobře se telefony ale prodávaly i v dalších kolech a zároveň se na ně začali těšit i globální fanoušci značky Redmi.

Rekordní podeje telefonů Redmi Note 12 v Indii

Krasojízda rekordních prodejů telefonů Redmi Note 12 nyní pokračuje i za hranicemi Číny. Před pár dny, konkrétně 5. ledna/januára, došlo na uvedení těchto telefonů i na indickém trhu. Telefony se začaly prodávat 11. ledna ve 12 hodin na různých indických e-shopech a do prodeje šly modely Redmi Note 12, Note 12 Pro a Note 12 Pro Plus. Ceny byly v prvním kole prodejů nižší a některé e-shopy nabízely i další slevy. Nyní zástupci Xiaomi India tvrdí, že dosáhli nového milníku v prodeji svých telefonů. Modelů Redmi Note 12 se totiž na všech prodejních platformách za méně než jeden týden prodalo za zhruba 300 milionů indických rupií.

Tyto rekordní prodeje ale nejsou příliš velkým překvapením. Na indickém trhu totiž telefony Redmi Note patří k jedněm z nejprodávanějších a nakonec nejen v Indii. Velký zájem o ně mají i ostatní globální uživatelé. Je ale možná škoda, že výrobce neuvedl, který z nabízených modelů se na indickém trhu prodával nejvíce.

Marketingový ředitel Xiaomi India, pan Anuj Sharma, k rekordním prodejům telefonů Redmi Note 12 uvedl, že představení a následné rekordní prodeje těchto telefonů jsou pro ně nesmírně důležité. Podařilo se jim tímto završit osm skvělých let, kdy se telefony řady Redmi Note v Indii prodávají. Tvrdě pracovali na tom, aby nabízeli svým fanouškům smysluplná vylepšení a zároveň i výborný poměr cena/výkon. Poděkoval indickým fanouškům za důvěru a věrnost. Slíbil také, že je nové telefony Note 12 nezklamou, a to hlavně proto, že nabízejí několik výrazných upragů, jako je 200 MPix foto senzor, optická stabilizace obrazu a nebo i super rychlé nabíjení HyperCharge s výkonem 120 W. Jde tak o “SuperNote” sérii, která má na globálních trzích velké ambice.