Trh bezdrátových sluchátek se v posledních letech rozrůstá nevídanou rychlostí. Své významné zastoupení na něm má i značka Huawei se svou řadou FreeBuds. Do té na počátku tohoto roku přibyl nový přírůstek, a to Huawei FreeBuds 5i. Sluchátka přichází na trh s vysoce kvalitním zvukem, aktivním potlačením hluku, ale i s mnoha novými funkcemi. Možnost připojení na více zařízení najednou a výdrž baterie až 28 hodin jednoznačně usnadňuje práci i množství denních úkolů. V této cenové kategorii jde o výjimečný produkt, který uživatelům nabízí využití na úrovni prémiových sluchátek.

Bezdrátová sluchátka z řady FreeBuds jsou známá především svou skvělou kvalitou zvuku a aktivním potlačením hluku na vysoké úrovni. Společnost Huawei na tyto funkce nezapomněla ani u nových FreeBuds 5i. Ta se mohou pochlubit také dlouhou výdrží baterie až 28 hodin a rozšířenou možností připojení na více zařízení najednou. Díky tomu se uživatelé mohou na sluchátka spolehnout v každé situaci bez strachu z vybití a neustálého odpojování a připojování v případě střídání poslechu zvuku na různých zařízeních.

FreeBuds 5i – Výdrž baterie umožňující celodenní využití

Dejte konec náhlému vybití baterie ve sluchátkách. Novinka FreeBuds 5i uživatelům nabízí nepřetržité přehrávání hudby po dobu 7,5 hodiny a až 28 hodin při spárování s nabíjecím pouzdrem. Nemusíte se tedy bát, že vás sluchátka zklamou těsně před důležitým online meetingem nebo dlouhou cestou na dovolenou. A pokud by se během jejich delšího využívání náhodou vybily, jednoduše je vložíte zpět do nabíjecího pouzdra, které sluchátka znovu dobije. Lithium-ionová polymerová baterie, kterou sluchátka disponují, váží sice pouhých 1,75 g, ale má kapacitu 55 mAh, což je v této cenové kategorii nadstandardní.

FreeBuds 5i

Huawei FreeBuds 5i navíc podporují funkci rychlého nabíjení, což jistě potěší každého uživatele. Také poskytují 4 hodiny přehrávání hudby po pouhých 15 minutách nabíjení. K plnému nabití pouzdra stačí 110 minut času a kabel s USB-C koncovkou.

Bezproblémové připojení a kompatibilita

Sluchátka FreeBuds 5i svým uživatelům přináší mnoho chytrých funkcí. Jednou z nich je i možnost připojení přes Bluetooth až na dvě zařízení ve stejnou dobu s možností inteligentního přepínání zdrojů zvuku. To například umožňuje přijmout hovor na telefonu během sledování videa na tabletu nebo počítači. Samotné připojení je také velmi jednoduché. Ke spárování sluchátek se zařízením stačí otevřít nabíjecí pouzdro a stisknout párovací tlačítko na 2 sekundy. Na zařízení se zobrazí vyskakovací okno se stavem baterie a možností připojení. Tu stačí potvrdit a následně využívat všech funkcí bez omezení a bez nutnosti znovu připojování v budoucnosti. Můžete tak střídat různé smartphony, tablety, PC a hodinky s Androidem, iOS či Windows, aniž by manuálně museli přerušovat připojení.

Huawei FreeBuds 5i také dokážou rozeznat, zda jsou nošena či nikoli. V případě vyjmutí jednoho sluchátka z ucha je přehrávání pozastaveno a v případě nasazení opět zahájeno. Pokud vyjmutím jednoho sluchátka není účel přehrávání pozastavit, stačí manuálně přehrávání znovu spustit a bude pokračovat v jednom sluchátku.

V České republice jsou sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i k dispozici za cenu 2 399 Kč v barevných variantách Ceramic White, Isle Blue a Nebula Black. Pro více informací navštivte oficiální web Huawei.