Již je to nějaký ten pátek, co jste si na našich stránkách mohli zasoutěžit o pořádně zajímavou cenu. Proto je mi velkým potěšením dnes vyhlásit velkou soutěž, ve které máte možnost získat skvělý nový telefon zcela zdarma. Díky spolupráci s českým zastoupením firmy HONOR pro Vás totiž máme model HONOR X8 5G. A soutěžní pravidla jsou velmi jednoduchá, takže se bude moci zúčastnit opravdu každý. Tak vzhůru na to!

Soutěž bude probíhat od okamžiku publikace tohoto článku (takže 18.1.2023 19:00) a poběží přesně týden. Uzávěrka tak bude přesně ve 19:00 25.1.2023, tak si dejte pozor abyste vše stihli včas. Výherce následně vybereme a ozveme se mu zprávou na Facebooku. Soutěž samotná pak bude probíhat na našem Facebooku a vše co musíte udělat, je zanechat komentář se správnou odpovědí na soutěžní otázku pod příspěvkem s tímto článkem. Pro jistotu ještě jednou zopakuji, že komentář pod příspěvkem na našem Facebooku a ne na webových stránkách. Po dobu trvání soutěže bude příspěvek samozřejmě připnutý, tak, abyste jej mohli lehce najít.

VYHRAJTE NOVÝ HONOR X8 5G SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Až kolik GB RAM nabízí HONOR X8 5G?

a/ 2GB

b/ 4GB

c/ až 8GB

Odpověď naleznete na stránkách HONOR.

Honor X8 5G

HONOR X8 5G – OPRAVDU SILNÝ VÝKON 5G A PLYNULÝ UŽIVATELSKÝ ZÁŽITEK

Model X8 5G nabízí vysoký výkon, o který se stará procesor Qualcomm® Snapdragon® 480 Plus 5G, který díky vylepšené konektivitě a výpočetním schopnostem přenáší 5G na skutečně globální úroveň. Za pomoci technologie zabraňující stárnutí procesoru přináší HONOR X8 5G plynulejší a spolehlivější uživatelský komfort po dobu až 36 měsíců.

HONOR X8 5G využívá také technologii HONOR RAM Turbo (6 GB + 2 GB), která přesouvá část flash paměti do paměti RAM, což znamená, že základních 6 GB RAM můžete rozšířit na 8 GB RAM. Technologie HONOR RAM Turbo, která poskytuje bezproblémový uživatelský zážitek, zvětšuje paměť RAM tím, že komprimuje aplikace na pozadí a zamezuje jejich ukončování při přepínání aplikací. Díky tomu můžete např. přijmout hovor nebo napsat zprávu a pak se opět vrátit k aplikaci přesně tam, kde jste skončili. S až 128 GB vnitřní paměti je HONOR X8 5G ideální pro ty, kteří požadují více prostoru pro pracovní e-maily a dokumenty, filmy, videa a velké soubory.

STYLOVÝ DESIGN A DISPLEJ S 90HZ OBNOVOVACÍ FREKVENCÍ

HONOR X8 5G se pyšní tenkým elegantním designem se zaoblenými roh. Díky tomu se vám pohodlně vejde i do malých kabelek a kapes. Obrazovka telefonu má obnovovací frekvenci 90 Hz. Vychutnáte si tak plynulý zážitek z hraní her nebo surfování online. Displej nabízí pokročilé funkce pro ochranu očí, včetně certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light. Dále režim eBook a tmavého režim pro pohodlné čtení a prohlížení i po delší době používání nebo ve slabě osvětleném prostředí.

Honor X8 5G

VYLEPŠENÉ NOČNÍ FOTOGRAFIE

Model X8 5G sází na trojici fotoaparátů v čele s 48Mpx hlavním objektivem. Tomu sekunduje 2MPx makro kamera a 2MPx fotoaparát pro zachycení hloubky ostrosti. Spolehnout se tak můžete na super kvalitu fotek i videí.

Fotoaparát telefonu X8 5G je navržen pro noční fotografování, a proto nabízí noční režim s pokročilým obrazovým algoritmem. Díky tomu pořídíte jasnější snímky v noci a v prostředí se slabým osvětlením. Fotoaparát je vybavený také inteligentními funkcemi pro úpravy snímků, včetně AI Photography, zkrášlovacího režimu a šablony příběhu pro úžasné snímky a videa s věrnými barvami. Ideální pro začínající fotografy a tvůrce, kteří rádi sdílejí své příběhy na sociálních sítích.