Kdo by neznal značku Oclean. Několik produktů od nich jsme si u nás už představili. A nyní přišel čas na zajímavý zubní kartáček Oclean XS, který se aktuálně nachází v akci na Aliexpress a máme pro něj dokonce slevový kupón. Tak se na něj pojďme blíže podívat.

Tento zubní kartáček disponuje několika senzory, které slouží k tomu, aby upozornily v případě nesprávného mytí zubů. 6-osý gyroskop umí zjistit, která místa jste vynechali. Dostupný je i senzor tlaku pro další analýzu správného čištění. Po dokončení čištění pak uvidíte kvalitu odvedené práce čištěním na barevném displeji.

Implementovaný software to celé vyhodnotí a na obrazovce uvidíš, jestli jsi nevynechal některá místa a vygeneruje speciální plán pro čištění. Ten má zajistit, aby se takové chyby již nezopakovaly a zjistíš, ke kterým částem tvých úst je ještě třeba se vrátit. Motorek provádí až 80000 pohybů za minutu. Proces čištění zubů tak bude příjemnější, protože samotný kartáček ti bude zároveň masírovat dásně. Vybrat si můžeš z pěti různých režimů čištění. Každý z nich se vyznačuje odlišnou intenzitou. Zajímavá je výdrž baterie. Jedno asi tříhodinové nabití totiž zajistí až 60 dnů výdrže.

Oclean XS

 

Slevový kupón ke kartáčku Oclean XS

Ať jste úplný začátečník co se týče chytrých zubních kartáčků, nebo už máte za sebou nějakou zkušenost, jistě oceníte hlavně cenu tohoto výrobku. Oclean XS má už totiž v akci cenu sníženou. Pokud ale k tomu ještě přidáte náš slevový kupón ve tvaru JANCNY5, cena spadne na velmi zajímavých 1005,- Kč. A to už jistě stojí za zvážení. Doprava je pak z čínského skladu.