Společnost realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, dnes oficiálně potvrdila uvedení svého modelu realme GT Neo5 na trh v pevninské Číně. Tento zcela nový telefon bude vybaven 240W rychlonabíjením. Nejrychlejším nabíjením podle standardu nabíjení Type-C. A realme bude první značkou chytrých telefonů v oboru, která bude 240W technologii rychlého nabíjení masově vyrábět.
Zcela nové 240W rychlé nabíjení bude obsahovat řadu špičkových nabíjecích řešení.

Ta zajistí bezpečné a bleskurychlé nabíjení, včetně:

  • Inovativní 240W nabíjecí architektura: 240W nabíjecí technologie bude obsahovat bezpečné nízkonapěťové nabíjecí řešení se super vysokou účinností konverze energie na úrovni 98,7 %.
  • První 12A nabíjecí kabel na světě: Realme GT Neo5, přizpůsobený čtyřmi vodiči 21AWG, je dodáván s přizpůsobeným 12A nabíjecím kabelem – nejstandardnějším kabelem v oboru.
  • První 240W duální GaN nabíjecí řešení na světě. Realme GT Neo5 bude vybaven duálními GaN nabíjecími komponenty, které přicházejí s hustotou výkonu 2,34 W/CC – nejvyšší v oboru.

realme 240W

realme GT Neo5 s 240W rychlonabíjením

Kromě výše zmíněného nabíjecího řešení je realme GT Neo5 vybaven také ohnivzdornou konstrukcí. A 13 teplotními senzory, které monitorují teplo při nabíjení v reálném čase. Telefon bude také vybaven největším grafenovým systémem pro odvod tepla v odvětví. Celkem až 6580 mm2. Díky všem těmto výše uvedeným špičkovým technologiím je telefon testován při teplotě 85 stupňů Celsia. Dále vysoké vlhkosti až 85 % po dobu 21 dní nepřetržitého nabíjení a uvolňování energie. Přičemž nebyl zjištěn žádný bezpečnostní problém. Technologie nabíjení také nabízí až 1600 nabíjecích cyklů. Realme GT Neo5 je tak prvním telefonem s rychlonabíjením 200 W a vyšším, který nabízí tak dlouhou životnost baterie.

Společnost realme vždy stála v čele technologie rychlého nabíjení. V roce 2021 přinesla společnost realme 67W rychlonabíjení do své nabídky střední třídy – řady realme Number Series, což umožnilo mnoha spotřebitelům využívat technologii rychlého nabíjení za rozumnou cenu. realme je také první značkou v oboru, která na začátku roku 2022 představila 150W rychlonabíjení, přičemž její oblíbený realme GT Neo 3 dosáhl průlomové 20minutové doby nabíjení z 0 na 100 %. realme nyní posouvá technologii rychlého nabíjení na další úroveň tím, že se stává první značkou smartphonů v oboru, která masově vyrábí 240W rychlonabíjení – nejrychlejší rychlost nabíjení podle standardu nabíjení Type-C.

Zcela novým 240W rychlonabíjením bude vybaven model realme GT Neo 5, který bude uveden na trh v pevninské Číně v únoru 2023. 240W rychlonabíjení se letos objeví v další vlajkové lodi pro globální trh.