Venkovní kamery nejsou už žádnou novinkou a na trhu je jich poměrně dost. Proto není problém vybrat si takovou, která by vyhovovala vašim peněženkám a také tomu, co od takové kamery očekáváme. Asi je jasné, že to hlavní je monitorování příchozích k naší domácnosti, sledování dění v reálném čase a i dálkové ovládání kamery přes aplikaci v telefonu nebo notebooku. A přesně tyto atributy splňuje venkovní Wi-Fi kamera se zvonkem, která je aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop.

VENKOVNÍ WI-FI KAMERA MÁ SLUŠNÉ SPECIFIKACE

Venkovní Wi-Fi kamera

Tato venkovní Wi-Fi kamera bez problémů zvládá monitorování dění v reálném čase při vysokém rozlišení 1080p. Je navíc otočná s horizontálním záběrem 133° a 155° vertikálním záběrem. Nechybí jí ani „noční vidění“ ve dvou režimech, kdy je obraz velmi čistý a jasný i za extrémně špatného osvětlení. Kameru lze použít jako moderní venkovní zvonek, který vás zprostředkuje i video. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru dobře funguje oboustranná komunikace. Kapacita baterie této kamery je pak slušných 800mAh, není třeba se tedy obávat častého dobíjení.

Čím nás ale chytrá Wi-Fi kamera také potěší, je její nízká cena. Ta po slevě v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop spadla na příjemných 14,39 euro, kdy je v ceně započítáno i DPH. K tomu je i doprava zdarma. Je ale potřeba počítat s tím, že prodej za tuto atraktivní cenu je časově omezený a omezený je i počet kusů, který jde do prodeje. Proto kdo dřív přijde, ten dřív bere.