Je tu opět neděle. Sice není úplně tou první v novém roce 2023, je ale tou první, ve které vám v tomto roce nabídneme první díl rubriky Vychytávky z Číny. Jestliže jsme loňský rok uzavřeli pořadovým číslem #360, letošek začneme pořadovým číslem se symbolickou jedničkou, tedy 361. dílem.

V novém roce se ale v souvislosti s rubrikou Vychytávky z Číny nic nemění. Stejně jako loni i letos každou neděli projdeme čínské e-shopy a jejich slevové akce. Dají se tu totiž najít zajímavé a levné gadgety, které možná akutně nepotřebujete, ale mohou vám udělat radost. Navíc když nejsou ani drahé, potěší dvojnásob. Takže pojďme rovnou na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Kreativní noční lampa

Nočních lampiček je na trhu taková spousta, že se při jejich výběrům můžeme snadno ztratit v rozsáhlé nabídce. Pokud ale hledáme něco, co je odlišné a ještě nám přivodí záchvat kreativity, sáhneme právě po tomto nočním světle. Jde v podstatě o malý stojánek, ve kterém je zasazená průhledná akrylová deska. Součástí lampičky je i pero, kterým na desku napíšeme jednoduchý text, nebo namalujeme obrázek. Vše pak v noci krásně svítí teplým světlem. A navíc ta cena! V bleskovém prodeji stojí lampička nyní pouhopouhých 0,80 dolaru.

Ozdobná LED světla

Potrpíte si na velkou výzdobu z LED světýlek? Pokud ano, další tip je právě pro vás. Vánoce a období výzdob balkónů a zahrad je už sice za námi, ale slavit se dá každý den a vyzdobit si dům taky. Aliexpress má nyní v bleskovém prodeji sadu světelných LED trubic, které po zavěšení na balkón nebo strom v zahradě vypadají velmi efektně. Cena těchto svítících ozdob je skutečně lidová a ve slevě začíná na 2,08 dolaru.

Vůně domova

Pokud máte suchý vzduch v bytě a uvažujete o koupi nějakého zvlhčovače, mohl by vás třeba zaujmout tento designově povedený zvlhčovač a aroma difuzér v jednom. Je snadno ovladatelný a zvlhčí a provoní vzduch v místnosti po dobu 9 až 12 hodin. Je vybavený i LED světlem, takže jej lze postavit na noční stolek jako lampičku. Nádržka na vodu má kapacitu 180 ml a do vody lze přidat i několik kapek esenciálního oleje. Zvlhčovač je aktuálně nabízen v bleskovém prodeji za pouhých 12,88 dolaru v několika barevných provedeních.