Do oficiální akce Galaxy Unpacked 2023 zbývá už jen několik dní. A jak se blížíme k této události, úniky informací o chystané řadě Galaxy S23 nabírají na obrátkách. Jen nedávno jsme se dočkali oficiálních marketingových snímků této řady. Potvrdil se na nich aktualizovaný design a nové barevné varianty zařízení, včetně modelu Galaxy S23 Ultra.

Nyní se na internetu objevily nové uniklé rendery nejvyššího modelu. Ukazují tři nové barvy tohoto nabušeného modelu. A barvy jsou tak křiklavé, že možná se někteří zamyslí nad tím, že zahodí svůj iPhone a zarezervují si S23 Ultra.

Samsung Galaxy S23 Ultra

UNIKLY OFICIÁLNĚ VYPADAJÍCÍ RENDERY MODELU GALAXY S23 ULTRA

Uniklé rendery smartphonu S23 Ultra potvrdily, že zařízení bude vypadat dost podobně jako jeho předchůdce. Což se zatím potvrzuje. V loňském roce byl S22 Ultra odlišně vypadajícím telefonem této řady a díky tomu vyčníval.

Zdá se totiž, že se inženýři Samsungu neobtěžovali postavit se k rýsovacímu prknu a přijít s něčím novým. Nicméně to, že Samsung nabídne tři nové barevné varianty, je také způsob, jak nejnovější vlajkové lodě Galaxy odlišit.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Kromě klasické černé Phantom Black bude Galaxy S23 Ultra k dispozici v barvách Cotton Flower, Misty Lilac Finishes a Botanic Green. Tyto barvy do značné míry odpovídají předchozím oficiálním marketingovým únikům obrázků. To znamená, že nedávné úniky informací o zařízeních byly do značné míry pravdivé.

Barvy však nejsou to jediné, čím Galaxy S23 Ultra vyniká. Podle posledních zpráv dostal do vínku parádní sestavu vlajkových fotoaparátů. Dokonce i Samsung se pochlubil výkonem tohoto zabijáka při slabém osvětlení.

Těšíte se na model S23 Ultra? Chystáte se jej koupit? Samsung již v některých zemích začal přijímat rezervace (například zde), takže je pravděpodbné, že se tomu tak stane již brzy i u nás.