Řada Redmi Note 12 byla představena v říjnu v Číně. Řada obsahovala modely Note 12, Note 12 Pro, Note 12 Pro Plus a Note 12 Discovery Edition. To však nebylo vše, co tato řada nabídne. Podle posledních zpráv se totiž pracuje na modelu Redmi Note 12 Turbo.

Tipster Kacper Skrzypek nedávno tvrdil, že nový telefon bude debutovat již poměrně brzy. Předchozí zprávy nám však neposkytly příliš informací o tom, co má telefon pod kapotou.

Redmi Note 12 Turbo

No, prostřednictvím nedávného příspěvku na Weibo se s námi o tuto informaci podělil tipster Digital Chat Station. A zdá se, že Redmi Note 12 Turbo bude docela slušný a výkonný zástupce střednmí třídy.

VŠE, CO VÍME O REDMI NOTE 12 TURBO

Podle Skrzypka má být model Note 12 Turbo vybaven čipsetem od Qualcommu. Úniky také odhalily, že telefon bude mít kódové označení “Marble”. A zařízení bude uvedeno na trh prvně v Indii.

Jak již bylo řečeno, nový únik informací o Redmi Note 12 Turbo naznačuje, že zařízení bude vybaveno 6,67-palcovým displejem OLED. Panel nabídne rozlišení FHD+ a bude podporovat obnovovací frekvenci 120 Hz. A bude poháněn SoC Snapdragon 7 Gen 2, to abychom upřesnili předchozí info o CPU od Qualcommu.

Digital Chat Station dále uvedl tip, že zařízení bude vybaveno 12 GB RAM a 512 GB interním úložištěm. Pokud jde o baterii, dostala do vínku 5500 mAh kapacitu s podporou 67W rychlého nabíjení.

O fotoaparátech jsme se mnoho informací nedozvěděli. Podle Digital Chat Station však bude zadní strana Note 12 Turbo vybavena hlavním fotoaparátem s rozlišením 50 MP. Tento snímač bude spárován s 8 MP ultraširokoúhlým objektivem a 2 MP hloubkovým nebo makro snímačem. Další informace zřejmě přijdou později v lednu. A doufejme, že přijde s MIUI 14.