Pokud stále používáte Windows 7 nebo 8, můžete na Windows 10 přejít zdarma. Pokud však potřebujete nainstalovat operační systém Windows do nového počítače, pohodlnějším způsobem je instalace Windows 10 nebo Windows 11. Cena systému Windows 10 Pro na oficiálních stránkách společnosti Microsoft je však 199,99 USD, což už někomu může narušit rozpočet. Jak ale koupit originální Windows 10 Pro za nejnižší cenu? Prodej kancelářského softwaru na Godeal24 vám pomůže vyřešit tyto potíže. Nejpoužívanější Windows 10 Pro je zde jen za 7,25 €. Pokud si koupíte balíček Windows 10 Pro 2PC, vychází to již jen na 6,12 € za kus. Software aktivovaný pomocí originálního produktového klíče nejenže udržuje vaše zařízení aktuální a lépe funguje, ale také nabízí větší ochranu a zabezpečení. Navíc získáte neustálé aktualizace a upgrady.

Limitovaná nabídka: Windows 10 Pro od 6.12€!

Doživotní Office 2021 Pro jen za 13.05€!

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „SGO62“)

>>> Další

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Další

NEJLÉPE PRODÁVANÉ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Další nástroje>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.