Značka TCL, jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizí a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, získala na veletrhu CES 2023 uznání a ocenění ADG za inovace v zobrazovacích technologiích.

Porota složená z vybraných odborníků a zástupců médií z celého světa udělila ADG Gold Award. A to za inovace v zobrazovacích technologiích televizoru TCL 4K Mini LED TV C845. Ocenění ADC Year Award za inovace v ochraně zraku obdržel tablet TCL NXTPAPER 12 Pro. Udílení cen proběhlo 6. ledna 2023 v Las Vegas v rámci akce “Global Top Brands Award sponsored by ADG.

TCL obdržela ocenění ADG – Oddanost pokroku v technologiích

TCL na veletrhu CES 2023

Prestižní ocenění ADG Display Technology Innovation Gold Award, jak zní jeho celý název, udělené televizi TCL 4K Mini LED TV C845 odráží nasazení a oddanost značky TCL ve snaze dosáhnout pokroku v zobrazovacích technologiích a vývoji Mini LED podsvícení. Tato technologie přináší nepřekonatelný zážitek z domácího kina. A s jedinečnou ostrostí a čistotou obrazu, ohromujícím kontrastem a zcela realistickými barvami. TCL se neustále snaží posouvat hranice prémiových zobrazovacích technologií. Což dokládá například i nedávné založení laboratoře Mini LED Laboratory ve spolupráci s organizací TÜV.

Nejnovější vylepšení technologie TCL NXTPAPER přineslo ocenění ADG Eye Protection Innovation of the Year. Vylepšený displej u tabletu NXTPAPER 12 Pro poskytuje jedinečný vizuální zážitek. Tablet nabízí oproti svým předchůdcům o 100 % vyšší jas a jeho displej s vlastnostmi tradičního papíru eliminuje modré světlo až ze 61 %1 ve srovnání s běžnými displeji a zajišťuje sledování obsahu na tabletu bez nutnosti kompromisů s ohledem na zdraví očí.