Na objednávání vánočních dárků z ciziny už je právě tak akorát a evropský sklad je garancí včasného příjezdu balíčku. A i když vánoční dárky ještě neřešíte, určitě neublíží mrknout na nějaké ty zajímavé slevy na e-shopech. Protože i když by se nejednalo o vánoční dárek, proč si neudělat radost. A taková pokročilá 3D tiskárna se může hodit třeba i na výrobu doplňků například do nové deskové hry, co možná najdete pod stromečkem. Nebo na nové extra dekorace do vašeho bytu. Dnes pro vás máme v akci nabušenou 3D tiskárnu FLSUN V400 z e-shopu Tomtop, samozřejmě vylepšenou o masivní slevu.

Kouskem, o kterém se dnes budeme bavit je zajímavá „delta“ 3D tiskárna FLSUN V400. Jde tedy o trojramennou 3D tiskárnu pro produkty s většími rozměry hlavně do výšky. Celokovové zpracování a jednoduchá instalace zaujmou i začátečníky, stejně jako automatická detekce vyrovnávání. Tiskárna je velmi tichá a díky 32-bitovému motherboardu i velmi spolehlivá. Ovládání je s barevným velkým 7-palcovým displejem opravdu malinou. Potěší i parádní rychlost tisku 400mm/s. Nebo snad je libo velikost tisku Φ300 x 410 mm? Nechybí ani podpora formátů STL, OBJ, AMF, nebo 3DS.

FLSUN V400

3D TISKÁRNA FLSUN V400 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Tuto tiskárnu ocení všichni pokročilí hobby nadšenci, kteří chtějí tisknout i do výšky. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Tomtop masivně zlevněna. Díky bleskovému prodeji a slevovému kupónu ZAN6588 se dostaneme s cenou na 769,99 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou z německého skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. FLSUN V400 je prostě a jednoduše 3D tiskárnou, kterou by chtěl mít doma každý.