Značka TCL, jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizí a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, chce jako účastník veletrhu CES 2023 i nadále inspirovat k jedinečnosti (Inspire Greatness), a to nejen v rámci své expozice na 1 600 m2 výstavní plochy v americkém Las Vegas. Návštěvníci zde mohli zažít technologie TCL a ucelenou produktovou řadu doslova z první ruky.

Výstavní expozice značky TCL jsou vždy tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s pokračujícím odhodláním této společnosti dosahovat dalších a dalších inovací. Na veletrhu CES 2023 byla k vidění řada velkoformátových televizorů Mini LED QLED. A nejnovější oceňované soundbary, které přinášejí kvalitu velkého kina pro kino domácí. Rostoucí dostupnost sítě 5G byla na veletrhu CES potvrzena nejnovějšími mobilními telefony TCL. Nechyběla ani rozšířená realita (AR). Dále produkty pro individuální sledování obsahu ve velkém formátu.  Poprvé se mohli návštěvníci veletrhu CES 2023 dozvědět více o aktivitách společnosti TCL podporujících trvalou udržitelnost v rámci projektu TCL Green.

TCL na veletrhu CES – Pohlcující zážitek domácího kina

TCL na veletrhu CES 2023

Neuvěřitelný, pohlcující zážitek z domácího kina TCL představený na veletrhu CES 2023 je výsledkem pokračujícího rozvoje technologie Mini LED. V rámci expozice byla i vlajková loď z řady televizorů TCL Mini LED ve velikosti 98 palců pro to nejlepší zobrazení digitálního obsahu. Velkoformátové obrazovky s technologií Mini LED se budou prosazovat u všech prémiových modelů televizí TCL. Obrazovky Mini LED s minimálně 2 000 stmívacími zónami přinášejí vysoký kontrast a až 2 000 nitů při maximu jasu. Algoritmus ovládání podsvícení TCL napomáhá zobrazit každý detail ve světlých i tmavých záběrech.

V sekci domácího kina v rámci expozice byly také k vidění televize TCL QLED ve formátech od 75 do 98 palců. A to s technologií lokálního stmívání a s ohromujícím kontrastem. Hráči her ocenili televize s nízkou latencí. A optimalizací pro hraní na úrovni nové generace. Pro všechny návštěvníky byly pak určeny oceňované soundbary RAY•DANZ Dolby Atmos.

Chytrý životní styl propojeného domova

TCL na veletrhu CES 2023

V sekci chytrý životní styl mohli návštěvníci objevit technologii klimatizace FreshIN AC pro 2023, která představuje vlastní systém FreshIN Plus, který pomáhá transportovat čerstvý vzduch z venkovního prostředí do domácnosti. Vylepšená technologie FreshIN je vice intuitivní, vestavěné senzory monitorují kvalitu vzduchu a na ovládacím panelu se zobrazují výsledky a hodnoty v reálném čase. Výkonný motor zlepšuje úroveň kyslíku a vlhkosti a má výkon 60 krychlových metrů za hodinu.

Během veletrhu CES 2023 byla také představena nová řada chytrých telefonů TCL 40. Včetně TCL 40 R 5G, TCL 40 SE a TCL 408. Jednotlivá zařízení využívají u displejů vylepšenou technologii NXTVISION. Mají vysokokapacitní baterie a 50mpx kameru podporující umělou inteligenci pro nekonečnou zábavu ve dne i v noci. S vizí dostupnosti sítí 5G má model TCL 40 R 5G vysoce výkonný 7nm 5G procesor pro ultra rychlé přenosy dat za dostupnou cenu. Model TCL 40 SE je ideální na dlouhé cesty a dojíždění. Má 6,75 palců velký displej. A duální stereo reproduktory pro pohlcující obraz a zvuk. Displej má obnovovací frekvenci 90 Hz pro plynulé zobrazení.

K vidění byla také vylepšená technologie NXTPAPER. Například u představeného tabletu TCL NXTPAPER 12 Pro. Ten přináší o 100 % vyšší jas ve srovnání s předchozí generací. Technologie zajišťuje vysokou ostrost zobrazení. A nadále eliminuje škodlivé modré světlo. Tablet ve spojení s perem TCL E-Pen pak přináší jedinečný pocit psaní a kreslení, ale také čtení, srovnatelný s tradičním papírem.