Rodinu modelů Galaxy S23, která bude brzy uvedena na trh, lze nyní jasně vidět na nových fotografiích ve vysokém rozlišení. Ty se nedávno objevily online v rámci pokračujících úniků informací o nové řadě telefonů Samsung.

Jak poznamenal web SamMobile, jedná se zřejmě o snímky modelů  S23, S23 Plus a S23 Ultra pořízené pro internetové prodejce, které nám poskytují fantastický obrázek o potenciálním designu nadcházející vlajkové řady jihokorejského výrobce.

OFICIÁLNÍ DESIGN SAMSUNG GALAXY S23

Podle uniklých dokumentů budou mít modely Galaxy S23 a S23 Plus údajně velmi podobný design. Kvůli hezčímu uspořádání zadního fotoaparátu má Galaxy S23 Ultra rozpoznatelnější záda.

Nová řada by se měla od té staré odlišit i přes velmi mírné designové změny. Zadní fotoaparát společnost zarovnala ve prospěch plochého a úhledného designu.

Galaxy S23

Na rozdíl od několika dřívějších modelů Galaxy S, které měly odvážnější design, s které mnozí nepovažovali za zajímavé, má nyní telefon minimalistický vzhled. A to díky výřezům pro fotoaparát, které nyní jen mírně vystupují nad zadní panel.

Jakmile budou přístroje k dispozici, nové barvy zelená a růžová možná přilákají nové kupující. Společnost již oficiálně oznámila datum konání konference Unpacked 2023. Stane se tak 1. února. Bohužel se na veřejnosti zatím neobjevily žádné snímky obrazovek zařízení. Specifické znaky této řady se v současné době týkají materiálů, které nejmodernější řada značky jihokorejské společnosti použila při své konstrukci. Přístroj má mít například hliníkové rámy. Stejně jako ty, které společnost začala poskytovat ve své nejaktuálnější skládací produktové řadě.

Jak se datum vydání Samsungu Galaxy S23 Ultra blíží, začínají se objevovat další úniky. Nyní je na čase, aby se ve zvěstech kolujících po internetu objevily některé informace týkající se designu zařízení a specifikací jeho fotoaparátu.