V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako čerstvé housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti! Podobný slogan je určitě na místě, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako u ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme ve slevové akci i dnes, a to i s doručením z evropského skladu e-shopu Hekka. A Artillery Hornet určitě za pozornost stojí, protože k ní přidáme i slevový kupón.

Jedná se o 3D tiskárnu, která nadchne i úplné začátečníky. Ihned po vybalení z krabice vás zaujme hliníkovou základnou a integrovanou konstrukcí s kovovými profily, která zajišťuje mimořádnou stabilitu během tisku. Navíc konstrukce je z 90 % složená a uvedení tiskárny do chodu po vybalení z krabice tak zabere pouze pár minut. Artillery Hornet navíc disponuje i slušnou tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a solidní rychlostí. Titanový extrudérArtilley Hornet je vybavena novým titanovým extrudérem, který vytlačuje vlákno silněji a stabilněji. Modulární hotend se vyznačuje vynikajícím výkonem, a především snadnou údržbou či opravami. Propracovaný systém odvodu tepla pomáhá zajistit kvalitu tisku. Ovládání je také velmi jednoduché a naprosto intuitivní díky LCD displeji. Podporovaná je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

Artillery Hornet

ARTILLERY Hornet 3D TISKÁRNA SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Ať jste úplný začátečník, nebo už máte za sebou praxi s 3D tiskem, jistě oceníte hlavně cenu této tiskárny. Artillery Hornet má už totiž v akci cenu sníženou. Pokud ale k tomu ještě přidáte náš slevový kupón ve tvaru PAH3D, cena spadne na velmi zajímavých 159 dolarů. A to už jistě stojí za zvážení. A doprava je z evropského skladu, takže žádné trable se clem a poplatky. Slevová akce je ale časově omezená do posledního ledna 2023.