Projektor Wanbo T2R Max je malý přenosný projektor, jehož design vskutku zaujme. Zaujme především skvělou svítivostí, která činí až 350 ANSI lumenů. Díky podpoře HDR 10 se můžete spolehnout na detailnější obraz a přirozené barevné podání. Obraz je promítán ve FullHD rozlišení, projektor však také podporuje 4K dekódování. A zrovna tento projektor se nachází s akci s tripodem na eshopu Tomtop.

Wanbo T2R Max disponuje svítivostí 350 ANSI lumenů a díky tomu poskytne dobrou čitelnost a poměrně jasný obraz. Díky nativnímu FullHD rozlišení a podpoře HDR 10 si tak můžete vychutnat své oblíbené filmy nebo seriály naplno se spoustou detailů. Minimální velikost promítaného obrazu je 40 palců. Maximální velikost obrazu ze vzdálenosti 3 metry činí až 120 palů. Doporučená vzdálenost od zdi se pohybuje v rozmezí 1,5 až 3 metry.

Wambo T2R Max další specifikace

O plynulý chod operačního systému Android TV ve verzi 9.0 se stará čtyřjádrový procesor MTK 9269. Sekunduje mu 1 GB RAM a úložiště s kapacitou 16 GB. Díky operačnímu systému Android TV a podpoře známých online platforem jako Netflix vám tak neutečou oblíbené filmy a seriály.

Wanbo T2R Max

Projektor má dále projekční poměr 1,35:1. Výhodou je také 4-bodová automatická korekce lichoběžníkového zkreslení. To v praxi znamená, že projektor dokáže automaticky zaměřit obraz téměř z jakéhokoli úhlu.

O audio se pak starají dva vestavěné reproduktory. Každý z nich disponuje výkonem 3W. O bezdrátovou konektivitu se postará Bluetooth ve verzi 4.0 a 2,4 GHz Wi-fi síť. Na zadní straně jsou k dispozici tyto vstupy: DC-IN, USB 2.0, audio jack a HDMI.

Wanbo projektor s tripodem v akci na Tomtop

Aktuálně si tento malý přenosný projektor s tripodem můžete pořídit v akci na eshopu Tomtop za cenu 158,39 euro. Zboží je expedováno z evropského skladu, takže odpadá jakákoli starost se všemožnými dalšími poplatky.