Hledáte pohodlná a designově vypadající bezdrátová sluchátka? Určitě se podívejte na model Ugreen HiTune T1. Jedná se o TWS sluchátka vybavená Bluetooth a EQ režimem podporujícím technologii TWS MCSync. Výrobce si dal záležet na každém prvku konstrukce, aby byla pevná a zároveň ideálně přizpůsobená tvaru ucha. No a právě k těmto bezdrátovým sluchátkům máme slevový kupón z eshopu Hekka.

Tato sluchátka Ugreen jsou vybavena čipsetem Airoha, který podporuje novou technologii TWS MCSync. Navíc mají vestavěné 4 MEMS mikrofony, které poskytují skvělý zvuk a také bezproblémové připojení k zařízení.

HiTune T1 jsou dále vybavené pokročilými 6mm dynamickými grafenovými měniči, což znamená, že reprodukované zvuky jsou detailní, bohaté a hluboké. Tato bezdrátová sluchátka mají režim EQ, který nabízí dobře vyvážené nastavení basů. Nastavení si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

Pohodlné dotykové ovládání

Ugreen HiTune T1

Prostřednictvím dotykového ovládání můžete rychle a pohodlně upravit nastavení EQ, upravit hlasitost, přeskakovat skladby, aktivovat hlasového asistenta, zapínat a vypínat další funkce.

Ultralehké provedení znamená, že sluchátka samotná váží pouze 4,9 g. Navíc mají certifikaci IPX5, což značí voděodolnost – zařízení je chráněno proti potu a stříkající vodě. Bezdrátová sluchátka do uší HiTune nabijete velmi rychle přes port USB C. Na jedno nabití zajistí až 5 hodin přehrávání a umístění do nabíjecího pouzdra zajistí přes 24 hodin v pohotovostním režimu. Sluchátka i nabíjecí pouzdro lze plně nabít za pouhých 1,5 hodiny. A po čtvrt hodině nabíjení můžete přehrávat hudbu po dobu 1 hodiny.

Sluchátka Ugreen HiTune T1 se slevovým kupónem

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu HekkaSD za cenu 32,99 dolarů. Zboží je expedováno z Číny, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce ledna 2023.