Masivní úspěch jablečných TWS sluchátek Airpods samozřejmě odstartoval zájem o tuto nositelnost, a to nejen u uživatelů. Mnozí další producenti také naskočili na “Air” vlnu a vypůjčili si pro svá sluchátka nejen slovo Air do názvu, ale bez povšimnutí nezůstal ani design. Ani společnost Xiaomi nezaváhala a do svého portfolia přidala řadu Xiaomi Air, ve které už nějakou dobu vydává svá bezdrátová sluchátka. Jde ovšem o velmi zajímavé kousky a jeden z nich, Xiaomi Air 2 SE, má nyní ve své nabídce také e-shop Hekka. Sluchátka jsou nyní ve slevě a my k tomu přidáme i slevový kupón, který cenu ještě slušně sníží.

Hlavní specifikace sluchátek Xiaomi Air 2 SE

Skutečně bezdrátová sluchátka Xiaomi Air 2 SE toho mohou nabídnou celou řadu, ale sluší se vypíchnout ty hlavní prodejní taháky. Jedním z nich je bezesporu baterie s velkou kapacitou, která zajistí až pět hodin přehrávání hudby a při dobíjení v boxu dokonce až 20 hodin provozu. Další zajímavou funkcí je tlumení okolního hluku s technologií CVC ve verzi 6.0 společnosti Qualcomm. Sluchátka mají také duální mikrofon se zvýšenou citlivostí, který účinně redukuje šum při telefonních hovorech. Xiaomi Air 2 SE podporují Bluetooth 5.0, což opět přispívá k vyšší kvalitě zvuku a navíc i úspoře energie. Dokonce i párování sluchátek je nyní rychlejší. Všechny tyto atributy odkazují na to, že sluchátka jsou ideální jak pro běžné nošení, tak hlavně pro sport.

TWS sluchátka Xiaomi Air 2 SE jsou nyní na e-shopu Hekka ve slevové akci s cenou 40,49 euro. Pokud ale při koupi navíc použijete i slevový kupón ve tvaru PXMA2, cena spadne na příjemných 28,40 euro. Doprava je zdarma a v ceně je zahrnuto i DPH. Nabídka je ale časově omezená a platnost kupónu vyprší 31. prosince/decembra.