Kromě telefonu řady Redmi K60 došlo včera také na uvedení dalších produktů. Jsou to chytré hodinky Redmi Watch 3, náramek Redmi Band 3 a sluchátka Redmi Buds 4 Lite. Nové nositelnosti na trhu nahradí předchozí modely Watch 2, Redmi Band. Sluchátka pak rozšíří řadu Buds 4 z jara letošního roku. Najdeme tu několik vylepšení, nové barevné varianty a přívětivé ceny. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé nositelnosti podrobněji.

Redmi Watch 3

Nová generace hodinek Redmi Watch 3 má obdélníkový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,75 palce, rozlišením 450 × 390 pixelů a obnovovací frekvencí 60 Hz. Jas obrazovky dosáhl na 600 nitů. Na pravé hraně těla hodinek je tlačítko pro rychlé ovládání a výrobce přidal i odolnost vůči vodě do 5ATM.

Redmi Watch 3 mají funkci Always on Display s více než 200 ciferníky. Mezi dalšími funkcemi najdeme monitoring tepové frekvence, okysličení krve, spánku a stresu. Dokonce nechybí ani monitoring menstruačního cyklu. Samozřejmě je tu i 121 různých sportovních režimů a vestavěná GPS pro outdoorové aktivity. Hodinky podporují Bluetooth 5.2, NFC, SOS volání a hlasového asistenta. Mají i vestavěný mikrofon a reproduktor. Baterie má kapacitu 289 mAh a podle výrobce má na jedno nabití výdrž až 12 dnů. Redmi Watch 3 jsou již nyní v prodeji na čínském trhu a jejich cena je nastavená na 499 jüanů, což jsou zhruba 72 dolary.

Redmi Band 2

Nový náramek má poměrně větší displej než mnoho podobných nositelností. Obrazovka je typu TFT LCD s úhlopříčkou 1,47 palce, rozlišením 320 × 172 pixelů, jemností 247 ppi a jasem 450 nitů. Modul s displejem má tloušťku 9,99 mm a váží 14,9 gramů. Na jeho hranách nejsou žádná ovládací tlačítka. Ani v tomto případě nechybí odolnost vůči vodě do 5ATM.

Mezi funkcemi náramku Band 2 najdeme nepřetržitý monitoring tepové frekvence, monitoring okysličení krve a také monitoring menstruačního cyklu. Samozřejmě nechybí ani více než 30 sportovních režimů. Baterie má kapacitu 210 mAh a nabízí výdrž až 14 dnů. Také náramek Redmi Band 2 je již nyní v Číně v prodeji s cenou 159 jüanů, což jsou přibližně 23 dolary.

Sluchátka Redmi Buds 4

Nová sluchátka se přidávají k modelům Buds 4 a Buds 4 Pro a z názvu je zřejmé, že jde o “odlehčenou” verzi. Výrobce je připravil pro mladé uživatele a specifikacím přizpůsobil i cenu. Orientaci na mládež dokládají i nové barevné varianty jako je sytě oranžová a ostře zelená. Sluchátka mají 12 mm drivery pro čisté basy a výšky. Najdeme tu i algoritmus pro redukci okolního hluku při telefonních hovorech.

Buds 4 Lite také podporují Bluetooth 5.3, režim nízké latence a režim rychlého párování. Určitou odolnost proti vodě a potu pak zajistila certifikace IP54. Kapacitu baterie sluchátek a nabíjecího boxu výrobce neuvádí, ale tvrdí, že výdrž sluchátek je až 5 hodin poslechu hudby a až 20 hodin při průběžném dobíjení v boxu. Sluchátka Redmi Buds 4 Lite jsou také již v prodeji s cenou 139 jüanů, tedy zhruba 20 dolarů.