Vánoční atmosféra je všude kolem nás, i když Štědrý den už máme za sebou. Jistě jste byli všichni moc hodní, takže vám Ježíšek přinesl spoustu dárků. A i my vám dnes nadělíme vánoční díl z rubriky Vychytávky z Číny s hezkým pořadovým číslem #360.

Jako každou neděli v roce jsme i dnes prošli čínské e-shopy a vybrali tři gadgety, které jsou pokud možno praktické a levné. Jako vždy jsme je totiž hledali ve slevových akcích. Tentokrát jsme se zaměřili na něco málo do našich kuchyní.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Barva podle teploty vody

První vychytávka se hodí jak do kuchyně, tak i do koupelny. Jde totiž o nástavec na vodovodní kohoutek, který má v sobě integrované LED světlo. Světlo reaguje na teplotu tekoucí vody, takže na první dobrou víme, zda jsme pustili vodu horkou, vlažnou nebo studenou. LED se totiž rozsvítí buď v barvě červené, zelené nebo modré. Ideální je tedy pro pákové baterie. Nástavec má v sobě také díl, který vytvoří “perličkový” efekt. Cena ve slevové akci je opravdu zanedbatelná, protože spadla na 0,01 dolaru.

Čajové lžičky ve tvaru rýče a lopaty

Pokud máte rádi poněkud kuriózní věci, možná se vám budou líbit čajové lžičky ve tvaru rýče a lopaty. Lžičky jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a k čemu se dají použít je asi všem úplně jasné. Ve slevě na e-shopu Aliexpress jsou lžičky v nabídce v barvě stříbrné nebo zlaté a stojí jen 3,21 dolaru.

Otočné prodloužení vodovodního kohoutku

I poslední dnešní tip se týká kuchyně. Jde totiž o otočné prodloužení vodovodního kohoutku se “sprchovým” efektem. Tryska v prodloužení navíc uspoří vodu a celkově jde o velmi praktický gadget. Instalace prodloužení na kohoutek je snadná a všechny potřebné součástky najdeme v balení. A ani cena ve slevě není vysoká, protože spadla na příjemných 8, 73 dolaru.