Čínský výrobce Anker Souncore je ČR známý především díky TWS sluchátkám a velmi dobrým Bluetooth reproduktorům. Nyní do svého portfolia přidal výrobce bezdrátovová sluchátka s aktivním potlačením hluku Anker Soundcore Space Q45. No a právě k těmto bezdrátovým sluchátkům máme slevový kupón z eshopu Hekka.

Sluchátka Space Q45 mají adaptivní aktivní potlačení hluku, které se přizpůsobuje podmínkám. Potěší ale také konektivita – tu zajišťuje Bluetooth 5.3, podporován je aktuálně nejkvalitnější Hi-Res kodek LDAC, nesmí chybět ani AAC a SBC. Multipoint, tedy současné připojení dvou zdrojů zvuku, je zde také. A na možnost klasického kabelového propojení výrobce nezapomněl také. Co se výdrže baterie týče, tak ta je výborná – se zapnutým ANC výrobce udává 50 hodin.

Anker Soundcore Space Q45

Ovládání je klasické tlačítkové, pro podrobné nastavení funkcí pak slouží Ankerská, interně vyvinutá, aplikace. O zvuk se starají 40mm měniče, celková konstrukce nejen připomíná prémiové značky, ale také využívá kvalitnější materiály. V aktuální akci jsou sluchátka k dispozici v černé nebo elegantní bílé barvě. Co se týče ohlasů na tato sluchátka, tak jsou zatím veskrze pozitivní. Prostě dobrý poměr cena/výkon.

Slevový kupón k Anker Soundcore Space Q45

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu AnkerQ45 za cenu 99,99 dolarů. Zboží je expedováno z Hongkongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do jen konce prosince 2022!