Čínská společnost Anker představila špičková bezdrátová sluchátka s názvem Anker Soundcore Liberty 4, která se chlubí jednou zajímavou funkcí, již Apple do nových AirPods Pro nakonec neimplementoval. No a právě k těmto bezdrátovým sluchátkům máme slevový kupón z eshopu Hekka.

Samotná sluchátka dokážou hrát až devět hodin, s plně nabitou krabičkou je to pak dalších devatenáct. Zajímavě zní i samotná výbava. Soundcore Liberty 4 nabízí prostorový zvuk, který se opírá o algoritmus a gyroskop a snaží se vyrovnat zvuky podle toho, jaké pohyby děláte hlavou. Některým uživatelům to samozřejmě vyhovovat nemusí a chtějí poslouchat hudbu „jen tak“, proto lze funkci zapnout a vypnout dle libosti.

Anker Soundcore Liberty 4

Součástí výbavy je dále aktivní potlačení hluku zvané HearID, technologie se přitom opět přizpůsobuje uživateli. Podporovány jsou kodeky AAC, LDAC a SBC. A vychytávkou, kterou sluchátka Apple AirPods 2 nakonec nezískala, ale Soundcore Liberty 4 ji nabízí, je měření srdečního tepu. Statistiky lze sledovat v mobilní aplikaci. Přes telefon si také můžete doladit řadu dalších věcí, jako jsou zvukové efekty nebo ovládání sluchátek.

Slevový kupón k Anker Soundcore Liberty 4

Aktuálně si tato sluchátka můžete pořídit díky slevovému kupónu PASL4 za cenu 119,80 dolarů. Zboží je expedováno z Číny, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce ledna 2023!