3D tiskáren značky Creality se už na našich stránkách objevilo opravdu hodně. Čínská firma je v tomto ohledu velmi plodná a jejich portfolio opravdu masivní. Navíc jde samozřejmě v podstatě vždy o cenově velmi zajímavé kousky vzhledem k výbavě. Dnes si můžeme odškrtnout další model a novinkový a vylepšený Creality 3D Ender-5 S1 rozhodně stojí za pozornost. Nejen svými parametry a možnostmi, ale také i slevovým kupónem. Protože bychom to nebyli my, abychom pro dobrou míru nepřihodili luxusní slevový kupón z e-shopu Cafago, který posadí cenu směrem velmi dolů. Tak se na tuto 3D tiskárnu pojďme podívat pečlivěji.

3D tiskárna Ender-5 S1 je samozřejmě členem oblíbené „Ender“ rodiny a své kořeny určitě nezapře. Tiskárna dorazí už z velké části hotová a složená, takže k plné funkčnosti chybí jen pár jednoduchých kroků. Jedná se navíc o velmi vybavený model, který neurazí ani pokročilé 3D tiskaře. Potěší i kompatibilita se širokou škálou materiálů tiskových strun, od klasického PLA až po TPU, PETG, ABS a další. Tiskárna se chlubí chytrými senzory a samozřejmostí jsou i pokročilé funkce jako automatické vyrovnávání plochy nebo navázání tisku při přerušení. Dotyková sonda CR Touch realizuje plně automatické přesné 25bodové vyrovnání tisku s maximálními hezkými rozměry 220x220x280 mm. Nu a nový velký 4.3-palcový displej má i lepší uživatelské rozhraní a ovládání.

Creality 3D Ender-5 S1

Creality 3D Ender-5 S1 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je Creality 3D Ender-5 S1 za výbornou cenu, navíc hezky pohodlně a bez doplatků z evropského skladu. Se slevovým kupónem CC6718 se ale dostaneme ještě výrazně níže. Finální cena pak klesne na pouhých 499,19 euro. Za velmi pokročilou moderní 3D tiskárnu se to rozhodně vyplatí!