Fotbalový šampionát pravděpodobně nikomu z nás neunikl. Možnost sledovat špičkové výkony světových hvězd a fandit našim oblíbeným týmům je pro fotbalové fanoušky opravdový zážitek. Zpříjemněte si sportovní zážitek díky oblíbeným aplikacím a hrám, které už teď můžete získat na platformě AppGallery od Huawei.

Nadšení fanoušků sahá mnohem dál než za zdi stadiónů. Zápasy sledují tisíce diváků z různých koutů světa, a tak čím dál více stoupá zájem o mobilní aplikace s aktuálními výsledky a o hry s fotbalovou tématikou, kterých můžete na AppGallery najít celou řadu.

AppGallery – Staňte se manažerem fotbalového týmu

Minulý měsíc byla představena hra Football Master 2, která vám přináší možnost vžít se do role fotbalového manažera. Můžete si zde od základu sestavit vlastní tým. Trénovat hráče, aby se z nich staly světové hvězdy. A utkávat se s týmy ostatních hráčů v různých ligách i na mezinárodních turnajích.

Hra s oficiální licencí FIFPro a předních ligových klubů, jako jsou Barcelona, Manchester City a Bayern Mnichov, umožňuje hrát s postavami více než 1400 skutečných hráčů, jejichž herní statistiky a dovednosti jsou navíc průběžně aktualizovány podle toho, jak si zrovna vedou na hřišti. Uživatelé si mohou vybírat hráče, podepisovat s nimi smlouvy, trénovat je a rozvíjet jejich fotbalové dovednosti. Jako trenér ve hře Football Master 2 se můžete těšit na působivé zpracování prostředí stadionu ve 3D i autentický komentář.

Na vrcholu žebříčků stahování na AppGallery je i další fotbalová hra, a sice Top Eleven Be a soccer manager. Tato nejnovější aktualizace od tvůrců Top Eleven přináší mnoho nových zlepšení a optimalizací. Ty uživatelům umožňují budovat týmy a stavět vlastní stadiony. Na cestě k vybudování úspěšného fotbalového týmu pomáhá uživatelům legendární José Mourinho. V rámci hry na vás čekají úkoly jako například sestavování vlastní formace pro utkání. Dále volba tréninkového programu nebo výběr nové výbavy. I v této hře mohou uživatelé soupeřit s ostatními uživateli, nebo si dokonce vytvořit vlastní ligu pro zápasy s rodinou a přáteli.

Společnost Huawei zásadně přispěla k rozšíření hráčské základny hry Top Eleven po celém světě. Ve spolupráci s tvůrcem hry, společností Nordeus, se tak hra dostala do širokého povědomí fotbalových fanoušků po celém světě.

Mějte přehled o každém zápasu

Pro ty z vás, kteří se raději soustředí na probíhající turnaj, je v AppGallery připravena řada zajímavých aplikací, které vám nabídnou přehled o všech výsledcích.

Nejoblíbenější z nich je aplikace Flashscore, která přináší živé výsledky, přehled sestav a statistiky celkem 38 sportů. Fanoušci si v aplikaci mohou navolit své oblíbené zápasy, týmy nebo hráče. A v reálném čase sledovat, kdy padl gól, jestli byla udělena červená karta nebo jak dlouho trvalo prodloužení. Těm uživatelům, kteří nemohou sledovat zápas v televizi, poskytne Flashscore živý textový komentář a reportáž po zápase. Novinkou v aplikaci je služba Flashscore News, která obsahuje původní články, analýzy a rozhovory.

Pokud patříte mezi uživatele nositelných zařízení Huawei, je FotMob – Soccer Scores přesně pro vás. Aplikace pro chytré telefony nabízí skvělé doručování do vašich nositelných zařízení. Takže máte aktuální skóre, statistiky zápasů a živé textové vždy po ruce. Nabízí možnost nastavení personalizovaného obsahu zpráv a push notifikací, takže víte vše o vašich oblíbených hráčích a klubech. Kromě mezinárodních turnajů pokrývá aplikace také více než 200 národních ligových soutěží. Aplikaci lze jednoduše stáhnout a propojit s hodinkami pomocí bluetooth. O úspěchu FotMob – Soccer Scores na AppGallery svědčí už více než milion instalací.

Trojici završuje aplikace Live Scores – Sofascore, jejíž ambasadorem se nedávno stala chorvatská fotbalová superstar Luka Modrič. Tato spolehlivá aplikace nabízí přehled výsledků nejen ve fotbalu, ale také mnoha dalších sportů a esportů po celém světě. Kromě rychlého přehledu výsledků přináší také podrobné informace o přestupech a silných a slabých stránkách hráčů. Znalci ocení funkci heatmapy, která vizuálně zobrazuje pohyb hráčů na hřišti v každém zápase, nebo třeba graf znázorňující dynamiku zápasu.