Globální technologická značka OUKITEL dnes potvrdila, že 21. prosince 2022 uvede na trh nejmenší 8-palcový odolný tablet s přístupem k internetu a 64GB pamětí ROM – OUKITEL RT3.

OUKITEL RT3

Odolný tablet, který vydrží drsné zacházení a správně funguje i v extrémních podmínkách, může dobře sloužit v různých odvětvích. Od stavebnictví přes strojírenství až po vzdělávání. Jedním z problémů tradičních odolných tabletů je, že tato zařízení jsou obvykle velká a hůře skladná.

Osmipalcový odolný tablet OUKITEL RT3, navržený s ohledem na přenosnost a odolnost, je lehký a přenosný tablet, který lze snadno přenášet a zároveň nabízí maximální výkon a všestrannou ochranu. Přestože má zařízení rozměry 209 x 136,6 x 14 mm a hmotnost 538,1 g, vydrží náhodné nárazy, pády, vibrace, extrémní teploty, prach, špínu, vodu, led, sníh i déšť.

Odolná konstrukce

Díky IPS displeji odolnému proti poškrábání a ochrannému pogumovanému krytu je OUKITEL RT3 odolný. A to proti nárazům, pádům a vibracím, dále vodotěsný a prachotěsný. S certifikacemi IP68 a IP69K je chráněn proti ponoření do vody až do hloubky 1,5 metru po dobu až 30 minut a proti vniknutí prachu, písku atd. A má certifikaci MIL-STD-810H, která zaručuje, že přežije pád z výšky 1,5 metru na zem.

Oukitel RT3

Pohodlné přenášení

Osmipalcový dotykový displej s jasem 400 nitů poskytuje výjimečný zážitek ze sledování a používání. Ať už se zapne v jakémkoli prostoru, tento odolný tablet bude mít jasnou obrazovku. Tento kompaktní a přenosný tablet se snadno přenáší a drží při práci. Skvěle se hodí pro vedení záznamů, správu zásob, vzdělávání, zábavu a další.

Rychlý a plynulý výkon

Odolný tablet OUKITEL RT3 je vybaven osmijádrovým procesorem MediaTek Helio P22, operačním systémem Android 12 a 4 GB paměti RAM, které zajišťují rychlé aplikace, rychlé přenosy souborů a plynulý multitasking. Uživatelé tabletu OUKITEL RT3 mohou rychle přecházet mezi více aplikacemi.

Jeho 64GB interní úložiště je dostatečné pro základní aplikace, obrázky a soubory. Vložením karty microSD s kapacitou až 1 TB můžete jeho paměť rozšířit.

Baterie 5150 mAh

Zařízení dostalo do vínku baterii s kapacitou 5150 mAh. OUKITEL tvrdí, že tato baterie dokáže nabídnout celodenní energii pro outdoorová dobrodružství nebo dlouhé pracovní směny, až 490 hodin pohotovostního režimu nebo 15 hodin hovoru na jedno nabití.

Překvapivější je, že podporuje funkci reverzního nabíjení – slouží jako powerbanka s kapacitou 5 150 mAh – a může tak půjčit šťávu jinému zařízení s USB, které je náročné na energii.

Trojitý kamerový systém

Tento miniaturní odolný tablet do výbavy tři fotoaparáty, dva na zadní straně a selfie kamera na přední straně. Hlavní fotoaparát se snímačem Sony IMX519 s rozlišením 16 Mpx a LED bleskem je skvělý pro pořizování kvalitních snímků za jasného i slabého osvětlení. Hlavní fotoaparát doprovází makrofotoaparát pro pořizování snímků objektů zblízka.

K dispozici je i přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx pro kvalitní selfie a videohovory.

Oukitel RT3

OUKITEL RT3 – Další funkce

Tento tablet umožňuje současně používat dvě karty nano SIM nebo jednu kartu nano SIM s jednou kartou microSD. Podpora mobilních sítí umožňuje uživatelům zůstat ve spojení a přistupovat k datům kdykoli a kdekoli.

Přenosný tablet OUKITEL RT3 podporuje GPS, GLONASS, Galileo a BeiDou, což uživatelům umožňuje rychle lokalizovat místo a naplánovat trasu.

Dalšími funkcemi, které u tohoto tabletu stojí za zmínku, jsou podpora 2.4G/5G Wi-Fi a Bluetooth 5.3, dva reproduktory, skenování čárových kódů a OTG.

OUKITEL RT3 mini – Cena a dostupnost

Světová premiéra odolného tabletu OUKITEL RT3 mini je od 21. prosince do 25. prosince 2022. Společnost OUKITEL nabízí v období světové premiéry více než 50% slevu a další kupon na 10 USD jako bonus. Kód kupónu je OUKITELRT3MN. A konečná cena nového odolného tabletu? Pouze 139,99 USD.