Na dnešním trhu jsou k dostání nejrůznější robotické vysavače, které se mohou lišit nejen svou podobou, ale také funkcemi. To se týká především modelů z předcházejících let, jež začaly přicházet i s funkcí mopu. A jedním z nich je i robotický vysavač ROIDMI EVA, ke kterému vám dnes přinášíme slevový kupón z eshopu Hekka.

Specifikace ROIDMI EVA

Vysavač ROIDMI EVA dokáže zaujmout širokou škálou nejrůznějších funkcí. Mezi ty se samozřejmě řadí mop, vysoušení a automatické vyprazdňování nádržky s prachem a nečistotami. Ihned po uklizení domácnosti si produkt dokáže automaticky vyčistit podložky pro mop, následně je vyčistit a vyprázdnit zmiňovanou nádržku. O všem navíc máte přehled díky barevné LED obrazovce.

Za to lze vděčit dvěma čtyřlitrovým nádržkám v symetrických pozicích. Jedna je pro čistou vodu, zatímco druhá pro tu již použitou. Jakmile tedy robot dorazí do své stanice pro dobití baterie, automaticky si vyčistí podložky, vyprázdní nádržku s prachem a vypustí špinavou vodu. Celý proces je navíc automatický. Potěšit dokáže i přítomnost sáčku na prach o objemu tří litrů. A také fakt, že je z 99,9 % antibakteriální a nepropouští zápach. Dále je vybavený dvojicí 4-palcových antibakteriálních podložek pro mopování ve tvaru písmene W, které fungují až při 180 otáčkách za minutu a na podlahu dokážou vyvinou sílu až 12 N. Dokáže bezchybně pohybovat pomocí čtvrté generace LiDAR navigačního systému, který jde ruku v ruce se systémem pro detekci rohů PSD, precizním zmapováním prostředí a řadou dalších režimů.

ROIDMI EVA

Samozřejmostí je i detekce překážek, kdy navíc dokáže potěšit, že vysavač dokáže překonat i překážku vysokou až 20 mm. Celé to následně uzavírá dostačující baterie s kapacitou 5200 mAh, která na jedno nabití vydrží pro až 250 minut úklidu, kdy si s přehledem poradí s uklizením až 250 metrů čtverečních. Skvěle potěší i kompatibilita s aplikaci Mi Home, případně s chytrými asistenty jako Amazon Alega a Google Assistant.

Slevový kupón k robotickému vysavači

Slevový kupón pro tento zajímavý robotický vysavač ROIDMI EVA má podobu PROIDMI a cena s jeho využitím spadne na 722 dolarů. Zboží je expedováno z evropského skladu, takže DPH a všechny další poplatky tímto mizí. A akce platí do konce prosince.