Značka Longer se jako mnoho dalších výrobců rozhodla uspořádat vánoční akci, do které zařadila několik svých zajímavých produktů. Akci ale můžeme považovat také za novoroční, protože začíná právě dnes, tedy 15. prosince/decembra, a poběží až do 5. ledna/januára 2023. Je samozřejmé, že součástí akce jsou také různé slevy, kdy ty nejnižší začínají na 10 %. Je tu připraveno také několik speciálních balíčků se sníženou cenou. A pokud vás zajímá, co v této vánoční akci najdeme vězte, že je to gravírovačka LONGER RAY5 10W, 3D tiskárna LONGER LK5 Pro a 3D tiskárna LONGER LK4 X. My se na ně nyní podíváme trochu podrobněji.

Longer Ray5 10W

Značku LONGER asi nemusíme našim čtenářům, zejména příznivcům laserového gravírování, představovat. Společnost si za svou poměrně krátkou kariéru dokázala získat solidní renomé a vyšplhala se až na samý vrchol oboru.

Longer Ray5 10W je poměrně výkonný model, který dokáže opravdu zabrat. Pro začátek, 10W laserový modul s nejdelším ohniskem 50 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20 mm masivní dřevo nebo 30 mm akrylát. Díky ultra jemnému přítlačnému bodu 0,08 × 0,08 mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 400 × 400 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Stroj je mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. Longer Ray5 10W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

Ve vánoční promo akci má tato gravírovačka speciální slevu, která je opravdu obrovská. Z původních 419,99 dolaru je zlevněná na 199,99 dolaru. Zařízení je navíc dodáváno z evropského skladu.

Longer LK5 Pro

Dobrých značek 3D tiskáren existuje na trhu už poměrně velké množství, ale určitě neublíží si do zásoby přidat i další jméno. Longer LK5 Pro je FDM tiskárna s velmi stabilním trojúhelníkovým designem, která navíc dorazí už z výroby na 90 % sestavená. Takže potřebuje k funkčnosti už jen pár posledních úprav.

Nabídne navíc velkou tiskovou plochu 300 × 300 × 400 mm a není tak problémem ani tvorba větších kousků. Je také velmi tichá a díky využití open source motherboardů velmi přívětivá k případným doplňkům. Skleněná deska s keramickým povrchem je pak ideální pro snadné sundání hotového 3D modelu. A zbrusu nová teflonová trubice trysky vydrží i extrémní teploty a jen tak se nezanese. K jednoduchosti ovládání pak přispěje i velký barevný 4,3 palcový displej.

Také tato 3D tiskárna má ve vánoční akci svou speciální slevu, kdy cena z původních 389,99 dolaru spadla na 299,99 dolaru. Při koupi si také můžete vybrat jeden ze tří balíčků se zvýhodněnými cenami.

3D tiskárna LK4 X

Tato 3D tiskárna je vybavená FDM technologií tisku a má poměrně kompaktní rozměry. Tiskový prostor má slušnou velikost 200 × 200 × 250 mm. Rychlost tisku činí 180mm/s s tloušťkou vrstvy od 0,1 až 0,4 mm. Nechybí podpora pro filamenty ze dřeva, PLA, TPU, ABS a PETG materiálů. Ve výbavě najdeme i 4,3 palcový LCD dotykový displej a určitě potěší i nízká spotřeba energie při výkonu 320 W.

Ani v tomto případě nechybí speciální vánoční sleva z původních 369,99 dolaru na 299,99 dolaru. Ale pokud k tomu ještě použijete slevový kupón ve tvaru 20LK4X, cena spadne na 279,99 dolaru. Stejně jako u předchozích dvou nabídek si i v tomto případě můžete vybrat dodání z evropského skladu.