V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako čerstvé housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti! Podobný slogan je určitě na místě, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako u ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme ve slevové akci i dnes, a to i s doručením z evropského skladu e-shopu Hekka. A Artillery Sidewinder X2 určitě za pozornost stojí, protože k ní přidáme i slevový kupón.

Jedná se o 3D tiskárnu, která nadchne i úplné začátečníky. Ač má tato tiskárna označení DIY, její sestavení je otázkou pouhých pár minut. Artillery Sidewinder X2 navíc disponuje i velkou tiskovou plochou 300 x 300 x 400 mm a solidní rychlostí až 150 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a naprosto intuitivní díky dotykovému displeji s ikonkami. Podporovaná je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

Artillery Sidewinder X2 3D tiskárna se slevovým kupónem

Ať jste úplný začátečník, nebo už máte za sebou praxi s 3D tiskem, jistě oceníte hlavně cenu této tiskárny. Artillery Sidewinder X2 má už totiž v akci cenu sníženou na 440,49 euro. Pokud ale k tomu ještě přidáte náš slevový kupón ve tvaru 3DPrinter, cena spadne na velmi zajímavých 281,48 euro. A to už jistě stojí za zvážení. Slevová akce je ale časově omezená do posledního dne tohoto měsíce.