Technologické vychytávky značky Xiaomi se už dávno neomezují jen na telefony. Čínský gigant úspěšně expandoval do myriád dalších kategorií, kde se mu daří s nemenšími úspěchy. Dnes pro vás máme akci z e-shopu Cafago na produkt z kategorie, která potěší hlavně motoristy nebo cyklisty. Jde totiž o malý Xiaomi kompaktní kompresor za dobrou cenu, kterou ještě sníží náš slevový kupón.

Xiaomi kompaktní kompresor opravdu není velký se svými rozměry 124 × 71 × 45,3 mm. Není tedy problém jej mít vždy po ruce. Jde o univerzální nástroj k huštění pneumatik všech druhů, ať už se jedná o auta, dodávky, motorky, kola nebo koloběžky. Ale zvládne s přehledem i míče nebo kempingové vybavení. Vše je automatizováno a stačí tak jen nastavit požadovanou hodnotu PSI a zmáčknout tlačítko.

Xiaomi kompaktní kompresor v bleskovém prodeji

Kompresor je vybavený malým LED displejem, na kterém se zobrazuje hodnota natlakování pneumatiky. Displej je podsvícený, takže pumpu lze používat i v noci nebo za špatného světla. Nechybí vestavěná baterie s kapacitou 2000 mAh a dosah tlaku je až 150 PSI, což postačí jak pro nafukování pneumatik, ale třeba i míčů aniž by došlo k přehřátí kompresoru. Přehřátí navíc zabrání i pět režimů nafukování pro různé typy pneumatik. Xiaomi kompaktní kompresor je nyní v bleskovém výprodeji na e-shopu Cafago s cenou 40,31 euro. Pokud ale použijete náš slevový kupón ve tvaru CC139, cena spadne na sympatických 39,99 euro. Tato sleva je ale limitována časem a vyprší na konci měsíce.