Pro společnost Doogee, která se specializuje na výrobu cenově dostupných a odolných smartphonů, je prosinec měsícem žní. Kromě uvedení vlajkové lodi V30 s funkcí eSIM se tento měsíc Doogee chystá vydat další silnou zbraň, Doogee S99. Očekává se, že se na trhu objeví ještě tento měsíc.

Nejvýraznější vlastností modelu S99 je kofigurace fotoaparátů. Jeho pokročilý systém tří fotoaparátů se skládá ze 108 MP hlavního fotoaparátu s umělou inteligencí. Dále z 16 MP ultraširokoúhlého a makro fotoaparátu a 64 MP kamery pro noční vidění se dvěma silnými infračervenými světly. Díky výkonnému 64MP nočnímu vidění je pro vás v noci vše jasné. Můžete tak pořídit přesný snímek v rozsahu 15 až 20 metrů. Výkonné 64MP noční vidění Doogee S99 je zde stejné, jako u profesionálních přístrojů pro noční vidění, nikoli jako noční režim běžného fotoaparátu.

Doogee S99

Doogee S99 – další specifikace

Doogee S99 je po designové stránce navržen se svítícím prstencem. Nacházejí se zde dvě LED diody a dvě výkonná infračervená světla. To dále doplňuje použitý kov. Jako panel je zde 6,3-palcový LCD displej s rozlišením FHD+ a waterdrop designem. Běží na čipsetu Helio G96 od MediaTeku. Dále dostal do vínku 15 GB RAM (8 GB + 7 GB Extended) a 128 GB interní paměti plus 1 TB rozšiřitelné paměti. Odolný telefon má vysokokapacitní baterii s kapacitou 6000 mAh, která podporuje 33W nabíjení hromem i 15W bezdrátové nabíjení.

Model S99 pokračuje v odkazu odolných telefonů Doogee a má stupně odolnosti proti vodě a prachu IP68 a IP69K a odolnost proti pádu z výšky 1,8 metru na beton. Doogee S99 však vyniká tím, že poprvé do odolného telefonu umisťuje nejpokročilejší 64MP kameru s nočním viděním.

Doogee S99

Odolňák S99 – dostupnost a cena

Mezi další zajímavé funkce patří NFC, komplexní navigační systém podpořený systémy GPS, Glonass, Galileo a Beidou a boční čtečka otisků prstů. Doogee S99 bude mít celosvětovou premiéru 22. až 23. prosince za omezenou zvýhodněnou cenu 179 USD z původní ceny 329 USD. K zakoupení bude na AliExpress i Doogeemall.