Třetí adventní neděle nás za posunula o týden blíž ke Štědrému dni. Vánoční přípravy jedou na plné obrátky a máme ten nejvyšší čas k pořízení dárků. Neděle ale může být i dobrým dnem pro relax a oddechnutí od shonu a k němu dnes přispěje i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny.

Rozhodně nevybočíme z naší tradice a opět jako každou neděli projdeme slevové akce na čínských e-shopech. Tentokrát jsme vybrali tři opravdu levné produkty, které jsou navíc i praktické. Je ale pravda, že s jejich dodáním do Vánoc už moc počítat nemůžeme.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Klipová herní tlačítka

Mobilní telefony mají čím dál tím lepší výkon, takže i ty klasické neherní se dobře hodí pro hraní her. A pokud jste opravdu velcí hráči, mohla by se vám hodit klipová herní tlačítka. Tlačítka, která jsme našli ve slevě jsou universální, a proto se dají  připojit snad ke všem telefonům. Ideálně ovšem k mobilům s úhlopříčkou 4,5 až 7,1 palce a tloušťkou 5,5 až 11 mm. Herní tlačítka mají 4 výstupní hlavy a na každém z nich jsou dva ovladače. Díky tomu lze při hraní flexibilně používat až šest prstů. Jsou také velmi citlivá a přesná. Navíc jejich cena ve slevě spadla na sympatických 7,31 dolaru.

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu a škůdců

Tato vychytávka sice spíš patří k teplejším ročním obdobím, ale až se nás jaro zeptá, co jsme dělali v zimě, můžeme hrdě říct, že jsme si pořídili ultrazvukový odpuzovač hmyzu. Jak odpuzovač funguje je asi jasné. Po připojení do elektrické zásuvky začne vysílat ultrazvukové a elektromagnetické vlny a tím dokáže spolehlivě odehnat nejen komáry a mouchy, ale také šváby, mravence, pavouky a myši. Je ekologický a k tomu i odolný vůči vodě. Cena odpuzovače na Aliexpress ve slevě začíná na 4,24 dolaru.

Akupunkturní masážní pero

Posledním dnešním tipem je nástroj, který tvarem připomíná pero. Dokáže působit na akupunkturní body bez nutnosti propíchnutí kůže. Ideální je pro masáž šíje, ale není problém jej použít na akupunkturní body celého těla, včetně chodidel a dlaní. Podle výrobce dokáže ulevit nejen od chronických bolestí, artritidy, revmatismu, ale i od stresu, únavy či vyčerpání. Jeho cena ve slevě je nyní 5,24 dolaru.