Občas se objeví nějaká lahůdková nabídka na sluchátka různých značek. A občas se objeví i kombo dvojité balení za výbornou cenu. Pokud vám ale třeba tehdy nějaká nabídka utekla, tak rozhodně nemusíte zoufat. Dnes pro vás totiž máme něco velmi podobného a opět se jedná o kombo balení. K mání jsou totiž sluchátka i12 ve dvojité porci z nabídky eshopu Tomtop.

i12 jsou samozřejmě opět bezdrátová sluchátka v semi-in-ear designu. Díky aktivnímu potlačení šumu nabízí velmi solidní zvukové podání a dobrou stereo kvalitu. Integrovaný mikrofon pak také jako vždy umí odrušit okolní ruchy a zaručit lepší kvalitu hovorů. K tomu přispěje i stabilnější připojení pomocí modernějšího Bluetooth 5.0. Dotykové ovládání je vždy šikovné a potěší i voděodolná certifikace IPX5. I výdrž baterie je na úrovni se zhruba 4 hodinami na jedno nabití. K dispozici je ještě i 300 mAh nabíjecí box, který výdrž ještě prodlouží. Sluchátka se také automaticky párují (díky inteligentnímu párování) se známým zařízením jen po vytažení z tohoto boxu. Šikovné.

Sluchátka i12

Sluchátka i12 v kombo balení a s lákavou slevou

Sluchátka jsou vyvedená v bílé nebo černé a v akci na Tomtopu si můžete přesně vybrat dle libosti. Promo akce totiž opravdu platí na dvě balení a klidně si tak nakombinujete jedno černé a jedno bílé. Dohromady ale vždy zaplatíte jen 11.51 euro. Doprava je také sice z čínského skladu, ale s garantovanou bezcelní dopravou zdarma. Takže proč si neudělat radost.