Pro kreativní duše mezi námi nejsou v nabídce čínských obchodů zdaleka jen 3D tiskárny a podobné kousky. Ale i taková laserová gravírovačka se hodí na lecjaká kouzla. Gravírování (tedy ozdobné rytí) je dnes jednoduše dostupné i v domácích podmínkách. A ceny výkonných modelů míří úspěšně do podpalubí. Dnes to opět dokážeme díky slevové akci na e-shopu Cafago, kde se objevil výborný model Sculpfun S30 Pro. Cena je vyšší, ale jedná so top model, takže všichni hobby nadšenci ať raději zbystří slechy. Proč si neudělat radost…

Laserová gravírovačka Sculpfun S30 Pro je opravdu modelem zabírajícím přední místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný duální 10W laser má svazek tenký pouze 0.06×0.08mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba tlusté dřevěné desky nebo silný akrylát. Laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 400 mm. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, LightBurn, Benbox, GrblController nebo LighFire a další. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Navíc se neomezuje jen na Windows, ale i Apple (LightBurn). Dále podporuje formáty jako je JPG, PNG, DXF, SVG, G-code, NC, BMP a další.

Sculpfun S30 PRO

SCULPFUN S30 PRO V BLESKOVÉM PRODEJI

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento kousek značky Sculpfun S30 Pro s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak 449,46 euro. Což vzhledem k výbavě a možnostem vůbec není špatné. Ani doručení není problematické, protože je gravírovačka skladem u sousedů v německém skladišti. Odpadají tak případné problémy s celníky nebo daňovými nedoplatky. A cena platí do konce října.