Není tomu tak dávno, kdy se na globálním trhu objevil herní telefon Black Shark 5 Pro. Hned po uvedení si oba modely, tedy Black Shark 5 a Black Shark 5 Pro, v Číně získaly velkou popularitu. Obzvláště ale model Pro, který svým výkonem zazářil v žebříčku Antutu. Samozřejmě potenciální kupce výrazně oslovila i cena telefonů, které je jako obvykle zajímavě nastavená. No a právě k modelu Shark 5 Pro pro vás dnes máme slevový kupón a akci z eshopu Hekka.

Každý herní telefon ale samozřejmě potřebuje i parádní displej. Nejinak je tomu i zde a 6.67-palcový E4 AMOLED s FullHD+ rozlišením a 144 Hz vše splňuje. Dále pak dostaneme třeba podporu HDR10+, 1300 nitů maximálního jasu, 720 Hz samplovací frekvenci, 8.3 ms odezvu nebo certifikaci SGS Blu-ray.  Pro verzi pohání procesor Snapdragon 8 Gen1. Baterie má kapacitu 4650 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 120 W. Hlavní fotoaparát je trojitý, v konfiguraci 108 MPix, 13 MPix a 5 MPix senzorů. Operačním systémem je Android 12 s nadstavbou Joy UI 13. No a model v nabídce má konfiguraci pamětí 12 GB RAM a 256 GB interní paměti.

Black Shark 5 Pro

Black Shark 5 Pro tak v Antutu dosáhl fantastických 1.129.716 bodů a s velkým náskokem dominoval veškeré konkurenci. Na úrovni je ale prý i nový systém chlazení, kde celková plocha dosahuje 5320mm². A protože jde o herní telefony, tak samozřejmě mají i „ramenní“ hardwarová tlačítka a další vymoženosti. Baterie s již zmiňovanou kapacitou 4650 mAh je lehce pod průměrem, ale 120W nabíjení to rychle dožene. S ním dobijete telefon jen za pouhých 15 minut. Navíc se Pro verze může pochlubit i dalším prvenstvím, když zničila konkurenci v audio testu DxOMarku.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO Black Shark 5 Pro

Slevový kupón pro tento zajímavý herní telefon má podobu PBS5P a cena s jeho využitím spadne na 669,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce prosince.