Blackview Tab 13 vzbudil značnou pozornost a uživatelé si ho oblíbili díky 7280mAh velké baterii pro dlouhé používání. A v Blackview se tempo technologických inovací nikdy nezastavilo. Nedávno nám totiž debutovalo pokračování s názvem Blackview Tab 15. A právě pro tento tablet dnes máme speciálně pro vás slevový kupón a nabídku z eshopu Hekka.

Jaké jsou tedy specifikace tohoto zajímavého tabletu? Za prvé zde máme 10,5-palcový větší displej než u jeho 10,1-palcového předchůdce. Čtyřboxové reproduktory Smart-K vylepšené z dvouboxových reproduktorů. 8280mAh větší baterii ve srovnání s baterií Blackview Tab 13. Dále 8GB RAM s možností rozšíření až o 6GB rozšíření a 128GB ROM s možností až 1TB rozšiřitelného paměťového úložiště. A nezapomeňme na fotoaparáty. Ty jsou přítomny v podobě kofigurace 8MP + 13MP.

BLACKVIEW TAB 15

Jak jsme psali výše, Blackview Tab 15 je vybaven čtyřmi reproduktory Smart-K. A jeho 3D stereofonní HQ zvuk by měl být kvalitnější než konstrukce se dvěma reproduktory u jeho předchůdce. Ve srovnání s duálními boxovými reproduktory přináší Blackview Tab 15 zajímavý zvukový prožitek. Můžete si tak doma snadno vychutnat film s ucházejícím zvukem. Čistý zvuk produkovaný reproduktory Smart-K Quad-BOX by se tak k vám měl dostat bez zkreslení.

SLEVOVÝ KUPÓN PRO TABLET BLACKVIEW TAB 15

Slevový kupón pro tento zajímavý tablet má podobu 15Tab a cena s jeho využitím spadne na 165,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce prosince.