Pokud také hledáte nejvýhodnější nabídky na MS Office nebo OS Windows, můžete na internetu najít mnoho možností. Jedny z nejlepších nabídek na originální OS Windows a Office má Godeal24. Zvláště nyní, v rámci akce Godeal24 Black Friday & Cyber Week, máte k dispozici ty nejlepší produkty a ceny. Verze Office 2021 Pro nyní stojí pouze 24,25 €, což může nejen uspokojit vaše každodenní studijní a pracovní potřeby, ale také výrazně zvýšit efektivitu. Při koupi více kusů jsou slevy ještě větší, například balíček Office 2021 Pro v počtu 5ks lze sehnat za 13,05€/PC. Díky tomu ušetříte až přes 90 % oproti oficiální ceně 439,99 dolarů. Nebojte se, proč je cena tak nízká, Godeal24 zaručuje 100% originalitu.Stačí si zakoupit licenční aktivační klíč od Godeal24 a poté jej stáhnout z oficiálních webových stránek softwaru a aktivovat pomocí aktivačního kódu. Takže software, který používáte, je 100% bezpečný a originální.

ORIGINÁLNÍ MS OFFICE 2021 OD 13.05€

ORIGINÁLNÍ WINDOWS 10 PRO OD 5.62€!

MICROSOFT OFFICE PRO MAC

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „SGO62“)

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Další

A DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Další nástroje>>>

Pro firmy: Windows OS a Microsoft Office

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.