Společnost Huawei uvádí na trh zbrusu nové hodinky HUAWEI WATCH D. Jedná se o vůbec první chytré hodinky Huawei, které jsou vylepšené o EKG funkci, tedy křivku zobrazující elektrickou aktivitu srdce, i o měření krevního tlaku. Obsahují taktéž všechny ostatní funkce chytrých hodinek, jako je například měření srdečního tepu nebo detekci stresu. Inteligentní zdravotní asistent na zápěstí představuje významný průlom v softwaru chytrých hodinek. Hodinky mají certifikaci CE Medical Device Regulation.

Hodinky HUAWEI WATCH D představují chytrého pomocníka v self-monitoringu zdraví. Pohodlně, bezbolestně a jednoduše dokáží změřit krevní tlak. Novou funkcí je i monitoring EKG křivky, kterou si uživatel může zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv. Od roku 2000 se technologie chytrých hodinek vyvíjí. S uvedením nových hodinek HUAWEI WATCH D však dochází k zásadnímu průlomu v inovativních funkcích a nové hodinky se opět posunuly na další úroveň.

HUAWEI WATCH D

HUAWEI WATCH D – Chytrý zdravotník na zápěstí

Hodinky WATCH D jsou plně funkční chytré hodinky. Ty kromě měření zdravotního stavu podporují také další funkce. Tedy sledování kvality spánku nebo stresu. Dále celodenní kontrolu množství kyslíku v krvi (SpO2) nebo detekce tělesné teploty. Jsou vybaveny více než 70ti režimy cvičení, jako je například běh nebo jóga. Uživatelé mohou sdílet výsledky cvičení z aplikace HUAWEI Health (Zdraví) s populární aplikací Strava.

Profesionální měření EKG

Tyto chytré hodinky dostaly pod kapotu vysoce výkonný senzorový modul EKG. Ten jednoduše kontroluje EKG křivku, a zároveň umožňuje vygenerování EKG záznamu. Kromě toho chytré hodinky WATCH D uživateli připomenou preventivní EKG měření, jakmile zjistí abnormální srdeční frekvenci.

Inovativní hardware umožňuje přesné měření krevního tlaku

Přesnost měření krevního tlaku je u tradičních chytrých hodinek často ovlivněna těsností a polohou na zápěstí. Díky makromolekulárnímu tahovému pásku, ergonomicky tvarovaném vzduchovém polštářku a motýlkové sponě, které jsou navrženy tak, aby zůstaly stabilní během nafukování, zvyšují přesnost měření krevního tlaku. Snímač tlaku s vysokým rozlišením je tak přesný, že dochází k odchylce pouze v rozmezí ±3 mmHg. To uživatelům umožňuje měřit krevní tlak kdykoli a kdekoli a s maximální přesností.

Hodinky HUAWEI Watch D mohou uživatelé používat samostatně, ale lze je spárovat i s každým chytrým telefonem. V kombinaci s inteligentním režimem nabízí 7 dní dlouhou výdrž baterie, což zaručuje nepřetržité nošení a používání bez nutnosti častého nabíjení.

HUAWEI Watch D seženete v prodeji již od 28. listopadu 2022 za cenu 9 999 Kč.