Společnost Lenovo aktuálně vrhla na trh zajímavý tablet Xiaoxin Pad 2022. Jedná se o nástupce zařízení z minulého roku. Tablet disponuje zajímavými specifikacemi. A aby toho nebylo málo, máme pro vás slevový kupón, který nasadí tabletu zajímavou cenu. Tablet se nachází v eshopu Hekka a samozřejmě se jedná o Global ROM.

Lenovo Xiaoxin Pad 2022 Specifikace

Lenovo Xiaoxin Pad 2022 zaujme už svým čipsetem. Pohání jej totiž osmijádrový 6nm Snapdragon 680 z dílny Qualcommu. Ten dále doplňuje 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Od této kofigurace můžeme očekávat, že dokáží bez problémů rozjet i většinu herních titulů i s vysokým grafickým nastavením.

Lenovo Xiaoxin Pad 2022

Dalším důležitým bodem je displej, jehož parametry jsou v případě nového Xiaoxin Padu velmi slušné. Úhlopříčně měří 10,6 palců a nabízí rozlišení 2K spolu s ucházející obnovovací frekvencí. Maximální jas této OLED obrazovky činí 400 nitů. Pyšní se i certifikací TÜV Global Eye Protection Certification 2.0, což v praxi přináší větší pohodlí pro vaše oči. Nechybí ani podpora pro stylus.

O zvuk se postarají čtyři reproduktory od JBL s podporou Dolby Atmos. Potěší i kapacita baterie, ta je 7700mAh.

Slevový kupón pro tablet Pad 2022

Slevový kupón pro tento zajímavý tablet má podobu LenovoPad, cena s jeho využitím spadne na 149,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce prosince. A pro jistotu ještě jednou zopakujeme, že se jedná o verzi s Global ROM, tedy není nutno se obávat čínského balastu.