S nejistou energetickou situací v mnoha zemích a oblastech roste obliba záložního napájení pro všechny nepředvídatelné situace, jako je například výpadek proudu v domácnosti. V takových případech jsou nejdostupnějšími možnostmi na trhu bateriové, dieselové a plynové generátory. Z těchto tří generátorů lze bateriový generátor považovat za nejlepší, pokud jde o ochranu životního prostředí a náklady na údržbu. A my pro vás dnes máme zajímavou nabídku, která se jmenuje přenosná elektrocentrála Thunora. Ta je aktuálně dostupná v eshopu Hekka a k dispozici se slevovým kupónem.

Přenosná elektrocentrála Thunora – Bezpečný zdroj energie

Thunora elektrocentrála je vybavena baterií s kapacitou 240Wh, což je slušný kousek v nabídce Thunory. Navíc výkon 200W dokáže po dlouhou dobu napájet 99 % vašich elektrických zařízení, jako je televizor, mikrovlnná trouba, rýžovar, lednice, kávovar. Dokonce si poradí i s těmi náročnými (elektrická vrtačka, kotoučová pila, stolní bruska atd.

Výrobek má 3 hlavní způsoby dobíjení – standardní zásuvka, solární panel nebo automobil. Plné nabití elektrocentrály trvá 4 až 5 hodin pomocí solárních panelů. Dále 3 – 3,5 hodiny pomocí nabíjení ze zásuvky a 4,5 – 5 hodiny pomocí automobilu.

Přenosná elektrocentrála Thunora

Za hezkého dne si tak můžete zajet například do kempu a pak se věnovat rodině nebo přátelům. I venku si můžete užívat stejného pohodlí jako doma. Studené nápoje z miniledničky, čerstvé jídlo z grilu ze žároviště atd. To vše díky přenosné elektrocentrále.

Závěrem lze říci, že přenosná elektrocentrála Oukitel P2001 je zkonstruována tak, aby pokryla všechny vaše potřeby energie tím nejbezpečnějším, nejekologičtějším a nejefektivnějším způsobem, což je nejlepší volba pro kempování, cestování obytným vozem, nečekané výpadky proudu nebo přírodní katastrofy.

Slevový kupón a cena

Přenosná elektrocentrála Thunora je aktuálně k dispozici se slevovým kupónem v podobě PowerNow. Po jeho použití cena spadne na 169,99 euro. Doprava je z evropského skladu, takže žádné starosti s DPH nebo celními poplatky. A platnost kupónu je do 30.11.2022.