OUKITEL WP21 v předprodejích překvapil mnohem více, než se očekávalo. Zejména v Rusku (proč asi) a v Brazílii. Někteří z influencerů jej pak dokonce označili za “nejsilnější odolný smartphone v roce 2022”. OUKITEL aktuálně spustil 24hodinovou limitovanou nabídku dostupnou pouze 24. listopadu. Tedy na Black Friday. Nedočkaví zájemci, kteří by přišli dřív, mohou využít více než 50% slevu na WP21 a dostanou zdarma chytré hodinky v ceně 69,99 USD. Ale to ještě není konec. Jak už tomu tak bývá. Kdo prošvihne tuto nabídku na Black Friday, dostane možnost získat WP21 se stále zajímavou cenou až do 29. listopadu.

Je Oukitel WP21 nejodolnějším telefonem všech dob?

OUKITEL WP21

Na rozdíl od značek jako je iPhone, Samsung nebo Huawei, model WP21 dostal do vínku 6nm procesore a 120hz obnovovací frekvenci displeje. To vystačí 99 % zajímavých her, jako jsou Forge of Empires, League of Legend a Alto’s Odyssey. Chipset MT6789 je o 97 % výkonnější ve výpočtech a má o 38 % nižší energetické náklady než odolný telefon s 12nm procesorem.

Lidé, kteří opravdu rádi fotografují, možná budou překvapeni specifikacemi fotoaparátů u modelu WP21. Hlavní fotoaparát SONY 64M, profesionální fotoaparát SONY s nočním viděním a makrofotoaparát GALAXY zachytí 99 % detailů a zaznamená každý okamžik v zajímavé kvalitě.

Další inovací u odolných telefonů je duální displej. Majitel smartphonu tak může ovládat hudbu, hovory, bluetooth a fotoaparát, aniž by musel telefon otáček. A 12 GB RAM a 256 GB ROM je další zajímavostí, kterou nemůžeme ignorovat.

Proč si vybrat WP21?

OUKITEL WP21

Pokud člověk hledá odolný telefon, OUKITEL WP21 se snaží být zde, aby uspokojil všechny požadavky cestovatelů a zaměstnanců v náročných podmínkách, bez toho, aniž by ztratil profesionální vzhled a klasické používání smartphonu.

OUKITEL WP21 má certifikaci IP68, která v sobě spojuje 3 důležité vlastnosti: pevnost i při kontaktu s prachem a kapalinami; odolnost vůči nadměrnému rozsahu teplot, horku i chladu a vodotěsnost při kontaktu s vodou.

Podívejme se na další velké riziko, čímž je rozbití smartphonu. Dobře, opravdu si nemusíte kupovat nový telefon speciálně na cestu kolem světa, to by bylo šílené. Váš špičkový iPhone, Samsung nebo Huawei může cestovat s vámi, pokud ho máte.

Ale co to rozbití. Telefon OUKITEL WP21 by měl dělat přesně to, co slibuje. Tedy nerozbije se.

OUKITEL WP21 není příliš velký, dobře se vejde do kapsy a vypadá “normálně”, ale fotoaparát s rozlišením 1600×1200 pixelů bude více než dostatečný k tomu, abyste pořizovali snímky v HD rozlišení a ukládali si tak vzpomínky z cest stejně jako u jiných špičkových smartphonů. Nenechte se však mýlit, OUKITEL WP21 zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Zaručeně přežije pád z výšky 1,8 metru na tvrdý povrch a je odolný vůči písku, prachu a vodě.

Telefon dostal do vínku odolnost vůči extrémně vysokým a nízkým teplotám. Problémem nejsou ani nárazy, vibrace a slaná voda. Displej byl také navržena tak, aby byl extrémně odolný.

Extrémní příroda vs OUKITEL WP21

Následující odstavce jsou pak především pro cestovatele do nebezpečných a dalekých destinací. Tedy. Představte si, co všechno bude muset váš telefon zvládnout. Náhlý přívalový déšť v džungli, který zajistí, že zmoknete až na kost a telefon v kapse promokne také. Dokonce i “vodotěsný” batoh je najednou uvnitř mokrý. A je to tady. Váš telefon strávil v tom vlhkém prostředí několik hodin promočený a stejně se rozbil.

O chvíli později ležíte na lehátku na ostrově uprostřed moře a váš telefon dostává na přímém slunci 70 stupňů. Přehřátí a konečná pro baterii. A ne, tu baterii už nemůžete jen tak vyměnit. Nemluvě o písku, který se dostane všude. Když budete mít telefon OUKITEL WP21, nebudete se muset obávat žádného z těchto problémů.