realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů v Evropě, odhaluje své výsledky za třetí čtvrtletí podle zprávy společností Canalys a Counterpoint Research. realme potvrdilo svou sílu s 85% meziročním růstem. Tedy nejvyšším procentem registrovaného ročního růstu dodávek mezi všemi Top značkami uvedenými na Counterpoint v rámci evropských trhů během 3. čtvrtletí 2022.

realme se v Evropě ve 3. čtvrtletí 2022 dostalo do TOP 4

Zpráva společnosti Canalys o globálních dodávkách chytrých telefonů za 3. čtvrtletí roku 2022 navíc uvádí, že se realme umístilo v Top 3 značkách ve střední a východní Evropě (13 %; +131 % meziročně). Navíc se realme vyšvihlo na místo v Top 4 značkách v celé Evropě. Podle nejnovějších údajů společnosti Canalys zaznamenala společnost realme pozitivní výsledky také na jednotlivých trzích, když se v Polsku a Řecku umístila mezi Top 5 značkami chytrých telefonů v rámci sell in.

Společnost realme se snaží navázat na svůj nedávný růst, když v srpnu oznámila produktovou strategii “Simply Better”, která určuje globální produktový přístup, jež se zaměří na segment střední třídy a poskytne zákazníkům nejnovější technologie v dostupných zařízeních. To spolu se závazkem zvýšit meziročně o 58%  investice do výzkumu a vývoje posílí plány společnosti na další období, tedy na 4. čtvrtletí a rok 2023.

realme TOP 4

O společnosti realme

Společnost realme je globální rozvíjející se spotřebitelská technologická společnost, která mění trh s chytrými telefony a AIoT tím, že zpřístupňuje špičkové technologie. Mladým spotřebitelům poskytuje řadu chytrých telefonů a lifestylových technologických zařízení s prémiovými specifikacemi, kvalitou a trendy designem za dostupné ceny.

Společnost realme, kterou v roce 2018 založil Sky Li a která se řídí svým duchem “Dare to Leap”, se za pouhé tři roky stala jedním z pěti největších hráčů na poli chytrých telefonů na 30 trzích po celém světě a realme vstoupila na 61 trhů po celém světě, včetně Číny a jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Středního východu, Latinské Ameriky a Afriky, a má celosvětovou uživatelskou základnu více než 140 milionů uživatelů.

Další informace naleznete na adrese www.realme.com.