Kdo si hraje nezlobí, že ano? A kdo si hraje zase moc často, třeba na Playstationu, stane se mu občas, že se mu rozbije bezdrátový ovladač pro PS4. My pro vás dnes jeden máme za skvělou cenu v bleskových prodejích na eshopu Cafago.

Bezdrátový ovladač pro PS4 využívá technologii bezdrátového připojení, která zajišťuje stabilní signál do vzdálenosti 10 metrů bez zpoždění nebo přerušení spojení. Jen pro upřesnění, jedná se o ovladač pro PS-4/PS-4 Pro/PS-4 Slim/PS3. Vestavěný 3,5mm audio konektor je vhodný pro sluchátka a je ideální volbou pro chat ve vašich oblíbených hrách.

Herní ovladač je vybaven dvojitým nárazovým motorem pro haptickou odezvu, dotykovým panelem, atmosférickým světelným panelem a tlačítkem pro sdílení. Ovladač je vybaven 800mAH lithium-polymerovou baterií, jejíž nabití trvá tři hodiny a může poskytnout až 8-10 hodin herního času.

ovladač pro PS4

Skvělý herní zážitek

Díky přizpůsobitelným tlačítkům je hraní jedna velká zábava. Vývojáři tak mají k dispozici širší paletu možností, které mají za cíl jediné – nabídnout vám reálnější atmosféru a prožitek. Zařízení také disponuje speciálním tlačítkem „Share“, jež vám snímky a videa z her umožní nejen pořizovat, ale také rovnou sdílet s přáteli. Na gamepadu se nachází i 3,5mm audio jack, do něhož můžete přímo připojit sluchátka a zcela se tak oprostit o drátové připojení. Při konstrukci využity kvalitní a odolné materiály, takže snese i občasný vztek, jemuž se zkrátka občas nevyhnete. Veškerá herní tlačítka na herním ovladači mají mírný zdvih a jsou příjemná na stisk.

Bezdrátový ovladač pro PS4 ve Flash sale

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tento bezdrátový ovladač pro PS4 s výrazným cenovým škrtem. Výsledná finální cena je tak 17,81 euro. Což vůbec není špatné. A cena platí do konce listopadu.