Zdá se, že zima je s definitivní platností tady. Někde už leží sníh a hlavně docela mrzne. Kdo by tedy chodil ven, když může pěkně v klidu a teple sedět doma. A vzhledem k tomu, že je tu i konce týdne, k domácí pohodě přispějí i naše pravidelné Vychytávky z Číny.

Minulá neděle se nesla v duchu pestré směsice gadgetů, ze kterých si každý mohl vybrat podle svých představ a vkusu. Dnešní Vychytávky z Číny nás pro změnu tak trochu vrátí do léta a doby kempování. Ale proč si něco z letních produktů nevybrat v zimě? Jak se říká: “Kdo je připravený, není překvapený”. Navíc zimní slevy jistě přijdou vhod. Takže pojďme na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Přenosná mini chladnička

Nejen v létě se hodí dostatek chladných nápojů. Zvlášť na delších cestách autem, nebo při rodinných oslavách. Výborným pomocníkem může být malá a snadno přenosná chladnička. Její obsah jsou zhruba 4 litry a rozměry jsou přibližně 24 × 17,5 × 23 cm. Kromě toho, že v létě ochladí nápoje, ovoce a zeleninu, v zimě udrží jejich požadovanou teplotu, případně je i ohřeje. Maximální teplota ohřevu je 65°C a nejnižší teplota chlazení je 1°C. Součástí balení je i nabíjecí kabel pro domácnost a také druhý pro dobíjení v autě. Cena této mini chladničky začíná ve slevě na 38,11 dolaru podle typu zařízení.

Kempingová kamna

Ať už si uděláte výlet do přírody pod stan a nebo jen chystáte malý piknik doma na zahradě, mohla by se vám hodit tato přenosná kamna. Jsou sice poněkud větší a těžší, ale je to zejména proto, že se v nich topí dřevem. I proto mají vyšší komín, jsou vyrobené z oceli s průhledem ze skla. Díky této konstrukci s komínem je můžete dát i pod celtovou střechu, nebo dokonce i do stanu se speciálním otvorem pro komín. Kamna se dají rozložit na jednotlivé díly, které pak poskládáme do vaku, který je součástí balení. Cena kamen na Aliexpress je ale i ve slevě poněkud vyšší a začíná na 511,83 dolaru.

Praktický multifunkční batoh

Dnešní poslední vychytávka se výborně hodí na cesty, protože jde o praktický batoh. Využijete jej jak při pěších toulkách, tak i při jízdě na kole nebo skútru. Není sice nijak velký, ale zabalíte do něj vše, co potřebujete mít rychle po ruce. Má jeden širší popruh, který se upíná křížem přes hrudník a celkem povedený design. Batoh je vyrobený z vodě odolného materiálu, takže bez úhony zvládne i deštivé počasí. Na bocích i na jeho čelní straně jsou kapsy na drobnosti, bezpečnostní zámek a také nabíjecí USB konektor. Cena batohu ve slevě je také příjemná a začíná na 13,97 dolaru.