Vánoce jsou skoro za rohem a mnoho z nás přemýšlí čím si udělat radost. A co třeba nový telefon? Aktuálně totiž pro vás máme slevový kupón na skvělý telefon Xiaomi 12T Pro z eshopu Hekka.

Model 12T Pro se může pochlubit nejlepším procesorem Snapdragon se špičkovým 4nm výrobním procesem TSMC. Ten výrazně zvyšuje výkon CPU a GPU o 16,7 %, resp. 11 % ve srovnání se Snapdragonem 8 Gen 1, a snižuje spotřebu energie každého z nich o 33 %, resp. 30 %.1 Smartphone 12T Pro je vybaveno systémem odvodu tepla tvořeným o 65 % větší odpařovací komorou s o 125 % větším pokrytím tepelným materiálem než u modelu 11T Pro, a poskytuje tak plynulý uživatelský zážitek a skvělou energetickou účinnost bez obav z přehřátí.

XIAOMI 12T Pro – BATERIE

Řada 12T nabízí neuvěřitelnou výdrž baterie, to i mezi vlajkovými loděmi společnosti, a mimořádně rychlé nabíjení. Telefon má velkou 5 000mAh baterii a disponuje 120W HyperCharge. Lze jej nabít na 100 % již za 19 minut a připravit je až na 13,5 hodiny nepřetržitého provozu.2 Díky technologii Xiaomi AdaptiveCharge se navíc zařízení učí každodenní nabíjecí rutiny uživatelů, aby optimalizovala dlouhodobý stav baterie. S podporou baterie s dlouhou výdrží a super nabíjení od Xiaomi mohou uživatelé bez obav vyrazit kamkoli, dělat cokoli a nikdy nezmeškat ani okamžik.

Xiaomi 12T Pro

OHROMUJÍCÍ DISPLEJ A ÚŽASNÝ DESIGN

S 6,67″ CrystalRes AMOLED displejem řady 12T je neuvěřitelný zážitek ze sledování samozřejmostí. Díky rozlišení 1220p a více než 68 miliardám barev jsou oba dokonale navrženy tak, aby vyvážily jasnost, barevné detaily a energetickou účinnost. Displej je navíc obohacen o chytré funkce, jako je AdaptiveSync, která dynamicky upravuje obnovovací frekvenci na základě zobrazovaného obsahu. Mezitím pro všechny uživatele, kteří se svým telefonem pracují po dlouhou dobu. A konečně režim Adaptive Reading snižuje množství vyzařovaného modrého světla, aby se zvýšilo pohodlí očí.

Slevový kupón pro Xiaomi 12T Pro

Xiaomi 12T Pro je nyní ve slevě díky slevovému kupónu v podobě XM12TPRO, díky kterému cena spadne v eshopu Hekka na 579 dolarů. Telefon je expedován z Hongkongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do 30.11.2022.