Chystané smartphony iQOO řady Neo 7 s názvy iQOO Neo 7S a Neo 7 SE opět neunikly naší pozornosti a objevily se jejich klíčové specifikace. Připomeňme, že společnost iQOO uvedla model Neo 7 na čínský trh již v říjnu. Nyní se proslýchá, že modely iQoo Neo 7S a iQoo Neo 7 SE vyrazí do světa v prosinci. Společnost iQOO však tyto spekulace zatím nepotvrdila ani nevyvrátila.

Mezitím se na internetu objevila fotka smartphonů řady iQoo Neo 7. Pozoruhodné je, že uniklý obrázek vrhá světlo také na klíčové specifikace smartphonu iQoo Neo 7S.

IQOO NEO 7S, IQOO NEO 7 – KLÍČOVÉ SPECIFIKACE

Fotku smartphonů iQoo Neo 7S a iQoo Neo 7 SE sdílel tipster Anvin. Podle informací Gadgets360 se zdá, že iQoo Neo 7S má větší displej než iQoo Neo 7 SE.

Pokud se lze řídit uniklým obrázkem, bude iQoo Neo 7S vybaven osmijádrovým SoC Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Tento procesor bude mít taktovací frekvenci 3,2 GHz. Dřívější zpráva dále naznačuje, že iQOO Neo 7 SE dostane SoC MediaTek Dimensity. Je však velmi nepravděpodobné, že by chystaný telefon byl vybaven vlajkovým SoC Dimensity 9200.

Místo toho tipster Digital Chat Station naznačuje, že Neo 7 SE 5G bude obsahovat SoC Dimensity 8200. Nejnovější únik potvrzuje předpověď DCS o tom, že zařízení bude vybaveno SoC Dimensity 8200. Kromě toho bude zařízení údajně dodáváno s 16 GB RAM a 8 GB virtuální paměti. A dále nabídne iQoo Neo 7S vydatnou kapacitu vestavěného úložiště 512 GB.

Velmi pravděpodobně se dočkáme podpory 120W rychlého nabíjení. A konečně, smartphone by mohl být vybaven displejem AMOLED se 120Hz obnovovací frekvencí.