Čekáte na Black Friday, abyste si mohli koupit své oblíbené zboží? Nejenže na vás čekají Black Friday slevy na oblečení, kosmetiku, nábytek a podobně, ale také počítačový software s obrovskými slevami. Pokud máte nový počítač nebo chcete upgradovat svůj starý počítač, nenechte si ujít Godeal24 Black Friday.

Pokud potřebujete aktualizovat kancelářský balík Office, zbystřete. Nejnovější verze Office 2021 Pro, jejíž původní cena byla 439,99 USD, je ve výprodeji Black Friday na Godeal24 jen za 24,25 EUR! To je již nejnižší cena tohoto roku, pokud ji prošvihnete, budete si muset na tak nízkou cenu počkat další rok! Pokud si zakoupíte balíček Office 2021 Pro 5PC, sleva je ještě větší, a to již od 13,05€/PC. K dispozici je také verze Office pro MAC se slevou až 62 %. Nebojte se tak nízké ceny, Godeal24 zaručuje 100% originalitu, Godeal24 je známá platforma pro prodej softwaru, stačí si pouze zakoupit licenční aktivační klíč od Godeal24 a poté jej stáhnout z oficiálních stránek softwaru a aktivovat pomocí aktivačního kódu. Takže software, který používáte, je 100% bezpečný a originální. Během instalace a používání poskytuje Godeal24 nepřetržitou technickou podporu a slibuje doživotní poprodejní servis! Podělte se o tuto nabídku i s dalšími.

ORIGINÁLNÍ MS OFFICE 2021 OD 13.05€

Originální Windows 10 Pro od 5.62€!

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „SGO62“)

62% SLEVA! MICROSOFT OFFICE PRO MAC (KUPÓN „SGO62“)

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Další

DALŠÍ SOFTWAROVÉ PRODUKTY

Více nástrojů>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.