3D tiskáren značky Creality se už na našich stránkách objevilo opravdu hodně. Čínská firma je v tomto ohledu velmi plodná a jejich portfolio opravdu masivní. Navíc jde samozřejmě v podstatě vždy o cenově velmi dostupné kousky. Dnes si můžeme odškrtnout další model a novinkový Creality Ender-3 S1 rozhodně stojí za pozornost. Nejen svými parametry a možnostmi, ale také i slevovou akcí. Protože bychom to nebyli my, abychom pro dobrou míru nepřihodili luxusní slevový kupón z e-shopu Cafago. Tak se na tuto 3D tiskárnu pojďme podívat pečlivěji.

Creality Ender-3 S1 je samozřejmě členem oblíbené “Ender” rodiny a své kořeny určitě nezapře. Tiskárna dorazí už z velké části hotová a složená, takže k plné funkčnosti chybí jen 6 jednoduchých kroků. Jedná se navíc o modulární model a k dispozici jsou dokonce i moduly na gravírování nebo LED lampy. Potěší i kompatibilita se širokou škálou materiálů tiskových strun, od klasického PLA až po TPU, PETG, ABS a další. Tiskárna se chlubí velmi tichým provozem na úrovni pod 50 dB a samozřejmostí jsou i pokročilé funkce jako automatické vyrovnávání plochy nebo naváznání tisku při přerušení. Duální Z-osa pak zaručí přesný tisk s maximálními rozměry 220x220x270 mm. Nu a nový velký 4.3-palcový displej má i lepší uživatelské rozhraní a ovládání.

3D tiskárna Creality Ender-3 S1 se slevovým kupónem

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je Creality Ender-3 S1 za výbornou cenu, navíc hezky pohodlně a bez doplatků z německého skladu. Se slevovým kupónem DE59 se ale dostaneme ještě výrazně níže. Finální cena pak klesne na pouhých 310 euro. Za velmi pokročilou moderní 3D tiskárnu se to rozhodně vyplatí.